Logo

Aktualności

Chocolissimo by MM Brown prezentuje katalogi czekoladowych upominków na okres wiosenno-wielkanocny 2022

Chocolissimo by MM Brown przedstawia nowe katalogi z ofertą upominków na wiosnę oraz okres wielkanocny. Oba wydania dedykowane są zarówno dla firm, które planują obdarować swoich pracowników czy partnerów biznesowych, jak i agencjom reklamowym, które poszukują ciekawych, niebanalnych rozwiązań dla swoich klientów.

Katalogi zawierają propozycje upominków dedykowanych na okazje z pierwszej połowy roku jak: walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki czy inne propozycje gadżetowe doskonale sprawdzające się w promocji produktów lub wydarzeń eventowych. Z kolei w oddzielnym katalogu umieszczono produkty wielkanocne.

Istnieje możliwość personalizowania każdego zestawu. Wygrawerowany logotyp na drewnianej szkatułce, indywidualnie zaprojektowanie kartonowe opakowanie, czy pralinka z logo – tak wykreowany, personalizowany upominek zwróci uwagę obdarowanego na jego niepowszedni i zaskakujący charakter.

Oferta jest bardzo szeroka, jak również zróżnicowana cenowo. W katalogach można znaleźć drobne upominki, ale również bogate zestawy na kilkanaście i kilkadziesiąt pralin – wyjątkowych czekoladek pochodzących od wybitnych europejskich czekoladników.

Pobierz zawartość katalogów: TUTAJ.

https://chocolissimo.pl/upominki-firmowe

 


 

Więcej newsów gadżetowych znajdziesz TUTAJ.

Inspiracji gadżetowych szukaj podczas Festiwalu Marketingu.