Logo

Event MIX

Trwają dni otwarte w Whitebox

Agencja reklamowa Whitebox od kilku lat organizuje w swojej siedzibie dni otwarte dla swoich klientów, w tym roku trwają od 21-25 lutego.

Podczas dni otwartych pracownicy prezentują klientom obszerną wzorcownię, pokazują nowości produktowe oraz robią tzw. room tour.

Każdego roku organizowana jest dodatkowa atrakcja, dzięki której klienci mogą poznać techniki znakowania od podszewki.

Agencja reklamowa WhiteboxAgencja reklamowa WhiteboxAgencja reklamowa Whitebox

Agencja reklamowa Whitebox

Agencja reklamowa Whitebox

– Organizujemy dni otwarte dwa razy w roku, aby pokazać Klientom nowości na rynku gadżetów i tekstyliów reklamowych. To dla nas bardzo ważne wydarzenie, ponieważ mamy bezpośredni kontakt z klientem, z którym na ogół nie widzimy się tylko słyszymy lub mailujemy. Dla klientów jest to super okazja, aby zobaczyć produkty na żywo, sprawdzić ich funkcjonalność oraz jakość. To właśnie ona jest dla nas najważniejsza, zarówno jakość produktów jak i naszej obsługi. Aby być na bieżąco z nowościami i aktualnymi trendami często jeździmy na targi i konferencje branżowe. Bardzo podoba nam się także idea spotkań podczas PROMO SHOW PROFESSIONAL, gdzie mamy więcej czasu na indywidualne rozmowy i uzgodnienia, niż podczas standardowych imprez targowych, na pewno więc zobaczymy się na najbliższym PROMO SHOW PROFESSIONAL w Warszawie! – mówi Dominik Markocki, właściciel Whitebox.

 


 

Więcej wydarzeń znajdziesz TUTAJ.

Inspiracji szukaj podczas Festiwalu Marketingu.