Marketing MIX Focus Nation organizuje kampanię informacyjną wspierającą Polską Misję Medyczną

Focus Nation organizuje kampanię informacyjną wspierającą Polską Misję Medyczną

0

Kampania organizowana przez Focus Nation ma na celu zebranie przez Polską Misję Medyczną jak największych funduszy na zakup środków pomocy medycznej, które trafią bezpośrednio między innymi do Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych w Ukrainie i szpitali neonatologicznych.

Wśród zakupionych produktów znajdą się m.in. opatrunki hemostatyczne, hydrożelowe, okluzyjne i wentylowe, gaziki jałowe, opaski elastyczne, worki na krew, szyny Kramera i nosze. Potrzeby zostały ustalone we współpracy z organizacjami partnerskimi obecnymi na miejscu. Polska Misja Medyczna współpracuje z Polskim Zespołem Humanitarnym.

Już w sobotę 26 lutego wyruszył pierwszy transport ze środkami medycznymi dla Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych w Ukrainie. Dotarły do Górskiego Centrum Ratownictwa, które przekazało je do Ukraińskiego Czerwonego Krzyża w Iwano-Frankowsku i lwowskiej obrony terytorialnej. Kolejne szpitale otrzymają pomoc w tym tygodniu. Wśród nich są trzy szpitale w Kijowie, w tym szpital neonatologiczny, ratujący życie noworodków, które nie mogą zostać ewakuowane z kraju.

Sytuacja zmienia się z godziny na godzinę, a Polska Misja Medyczna na bieżąco bada potrzeby i dostosowuje pomoc adekwatnie do sytuacji. Organizacja zebrała już ponad 6 600 000 zł!

Więcej informacji:

Facebook:

https://www.facebook.com/PolskaMisjaMedyczna

Instagram:

https://www.instagram.com/polskamisjamedyczna/

LinkedIn:

https://www.linkedin.com/company/polish-medical-mission/