Aktualności Razem dla Ukrainy – kampania Inspirion Polska

Razem dla Ukrainy – kampania Inspirion Polska

0

Coraz więcej polskich firm włącza się w pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. Jedną z nich jest Inspirion Polska, który aktywnie wspiera potrzebujących.

– Nie wyobrażam sobie, żebyśmy pozostali obojętni wobec takiej tragedii – mówi Jolanta Kempa, wiceprezes Inspirion Polska. – Ukrainie pomaga cała grupa Inspirion, między innymi poprzez przekazywanie potrzebnych produktów: kubków termicznych, latarek, apteczek. Nasi pracownicy prowadzą zbiórki leków i środków opatrunkowych, a także oddają krew. Angażują się również współpracujące z nami agencje. Codziennie widzimy, jak z poświęceniem pracują ze swoimi klientami, by pomóc uchodźcom i walczącym w Ukrainie. Bardzo im za to dziękujemy.

Właśnie z myślą o agencjach Inspirion Polska wprowadził 8 marca kampanię „Razem dla Ukrainy”. Firma wybrała najbardziej potrzebne obecnie produkty (m.in. termosy, butelki próżniowe, torby i plecaki, latarki czołowe, narzędzia wielofunkcyjne, a także kredki i zabawki dla przybywających do Polski dzieci) ze sprzedaży których przekaże 1% na pomoc dla Ukrainy. Akcja trwa miesiąc, do 7 kwietnia, a zebrane środki zostaną wpłacone na konto Polskiej Akcji Humanitarnej.

Szczegóły akcji znajdują się na stronie Inspirion.