Logo

AktualnościEvent MIXFeatured

Rusza PSP – dwa dni gadżetowych inspiracji. Dołącz teraz!

Już dziś o godzinie 10.00 startuje Promo Show Professional (PSP), wydarzenie, które powstało z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych. Po raz pierwszy odbywa się w wyjątkowym miejscu w centrum stolicy – hotelu Hilton Warsaw City.

Promo Show Professional jest odpowiedzią na potrzeby rynku artykułów promocyjnych. To budowanie nowej jakości, z odpowiednią oprawą. Pomysłodawcą wydarzenia jest grupa TOP DOSTAWCÓW, którzy podczas komfortowych spotkań ze zwiedzającymi zaprezentują najbardziej cenione marki gadżetów i artykułów promocyjnych.

Agencje reklamowe z niecierpliwością czekają na ten wyjątkowy event – co przedstawiciele mówią o samym wydarzeniu można przeczytać w tym materiale.

Zaletą spotkania jest także jego międzynarodowy charakter. Przyjazd na PSP potwierdziły czołowe agencje i firmy zamawiające gadżety oraz tekstylia reklamowe, drukarnie tekstylne i hafciarnie z wielu państw, m. in. z Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Ukrainy, Słowacji, Czech, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Belgii, UK, Finlandii, Słowenii, czy Niemiec.

Lista wystawców: KLIKNIJ

Komfort spotkania podnosi także wysyłka katalogów bezpośrednio na biurka zwiedzających, zrealizowana 2 tygodnie przed wydarzeniem. Agencje w spokoju mogą zapoznać się z nowościami przed samymi targami (zobacz WIĘCEJ).

Promo Show Professional odbywa się 22-23 marca 2022 r. w Warszawie w hotelu Hilton Warsaw City.

Wtorek, od 10:00 do 18:00
Środa, od 10:00 do 17:00

Wstęp wyłącznie dla przedstawicieli agencji reklamowych. Obowiązują zapisy online. Formularz rejestracji: TUTAJ. Należy zabrać ze sobą wizytówki firmowe. 

TAGS