Aktualności Dziś drugi dzień Promo Show Professional – ostatnia szansa na spotkanie top...

Dziś drugi dzień Promo Show Professional – ostatnia szansa na spotkanie top dostawców

0
Promo Show Professional

Jeszcze tylko dziś do godziny 17 można spotkać się z czołowymi dostawcami artykułów promocyjnych podczas Promo Show Professional w Hotelu Hilton Warsaw City. To ostatnia szansa na dołączenie do tego spotkania. Rejestracja trwa TUTAJ.

Pierwszy dzień cieszył się bardzo wysoką frekwencją agencji reklamowych. Zaletą spotkania jest także jego międzynarodowy charakter. Na tegorocznym PSP pojawiły się  czołowe agencje i firmy zamawiające gadżety oraz tekstylia reklamowe, drukarnie tekstylne i hafciarnie z wielu państw, m. in. z Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Ukrainy, Słowacji, Czech, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Belgii, UK, Finlandii, Słowenii, czy Niemiec.

 

Komfort spotkania podnosi także wysyłka katalogów bezpośrednio na biurka zwiedzających, zrealizowana 2 tygodnie przed wydarzeniem. Agencje w spokoju mogły zapoznać się z nowościami przed samymi targami (zobacz WIĘCEJ).

Na zwiedzających czekają również świetne gift packi z przekrojem wszystkich topowych artykułów promocyjnych od wystawców.

Wstęp wyłącznie dla przedstawicieli agencji reklamowych. Obowiązują zapisy online. Formularz rejestracji: TUTAJ. Należy zabrać ze sobą wizytówki firmowe. 

Lista wystawców: KLIKNIJ