Logo

Aktualności

Zrównoważony styl od Falk&Ross

Firma Falk&Ross od lat proponuje coraz szerszy asortyment odzieży ekologicznej. Wszystko z uwagi na zwiększoną świadomość swoich Klientów w zakresie ochrony środowiska.

Jak najprościej wytłumaczyć pojęcie zrównoważonego rozwoju? Pojęcie to zakłada, że nasze życie i wybory mają wpływ na środowisko naturalne. Dlatego musimy coraz bardziej zwracać uwagę na ich jakość, tak żeby chronić i przywracać naturalny ekosystem Ziemi.

Na stronie internetowej firmy można znaleźć szeroką i stale rosnącą gamę produktów, które pochodzą z recyklingu, są organiczne oraz wolne od PFC. Wszystkie te artykuły można znaleźć TUTAJ.

Produkty, których dystrybutorem jest Falk&Ross posiadają odpowiednie certyfikaty, m.in. OEKO-TEX STANDARD 100 czyli międzynarodowy system certyfikacji oraz badań produktów i półproduktów włókienniczych na każdym etapie produkcji, czy ORGANIC CONTENT STANDARD 100 (OCS 100), który sprawdza obecność oraz ilość materiału organicznego w końcowym produkcie (od 95% do 100% bawełny organicznej).

Wśród producentów, którym zależy na zrównoważonym rozwoju można znaleźć m.in. B&C, Result, Tee Jays i wielu innych.

Więcej informacji na stronie: www.falk-ross.eu

Więcej o artykułach promocyjnych TUTAJ.