Logo

Aktualności

Świąteczny katalog od Chocolissimo by MM Brown

Świąteczny katalog od Chocolissimo by MM Brown został przygotowany na najgorętszy okres sprzedażowy w branży upominków. W tym roku ofertę podzielono – osobny świąteczny katalog, który zawiera propozycje produktów dedykowanych na: Adwent, Mikołajki, Boże Narodzenie czy Nowy Rok, a w drugim prezentowane są tylko zestawy zawierające czekoladki, wina, kawę czy herbatę i inne pyszności, które moga stanowić okazały i urozmaicony podarunek.

Oferta upominków dedykowana jest zarówno firmom, które planują obdarować swoich pracowników czy partnerów biznesowych, jak i agencjom reklamowym, które poszukują ciekawych, niebanalnych rozwiązań dla swoich klientów. Istnieje możliwość personalizowania każdego zestawu.

Voucher – pomysł na prezent

Ciekawą opcją jest także zakup VOUCHERÓW, na określoną wartość lub na konkretny produkt. To bardzo doceniona przez klientów forma zakupu upominku i prosta do dystrybucji, bez konieczności zbierania danych adresowych obdarowanych.

Chocolissimo by MM Brown stawia na produkty przygotowanie także z myślą o środowisku, dlatego dodają produkty w opakowaniach przygotowanych wyłącznie z papieru lub z minimalną zawartością plastiku.

Dla firm, które chcą być eko mają możliwość przygotowania przesyłki w formie LESS WASTE. Produkty będą wtedy zabezpieczone za pomocą:

  • specjalnego papieru bąbelkowego, wyprodukowanego z makulatury,
  • taśmy papierowej, która nadaje się do recyklingu, nie posiada rozpuszczalników a klej jest na bazie kauczuku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, na preferencyjnych warunkach Chocolissimo oferuje bezpośrednią dystrybucję na wskazane adresy oraz możliwość wysyłki partiami czy długoterminowego magazynowania.

Świąteczny katalog Do pobrania. Katalog interaktywny: TUTAJ.

Więcej: upominki@chocolissimo.pl, www.chocolissimo.pl

Więcej gadżetowych aktualności znajdziecie TUTAJ.