Event MIX Platan Group całkowicie spłaca obligacje

Platan Group całkowicie spłaca obligacje

0
Platan Group

W maju na 6 miesięcy przed terminem Platan Group dokonała wcześniejszej całkowitej spłaty obligacji o wartości 19.192.000 zł – termin spłaty przypadał na 25 listopada 2022 – co czyni ją stabilnym i wiarygodnym podmiotem na rynku kapitałowym i jest szczególnie doceniane w okresach podwyższonej niepewności.

W listopadzie 2019 roku spółka Platan Invest 2 sp. z o.o. należąca do Grupy kapitałowej Platan we współpracy ze spółką Upper Finance Sp. z o.o. dokonała przydziału w ramach emisji niepublicznej obligacji serii A o łącznej wartości nominalnej 19.192.000 zł. Emisja dotyczyła projektów hotelowych w Szczyrku i Bukowinie (Aries Residence & Spa z Aquaparkiem- planowane otwarcie 2023r. oraz Aries Residence w Bukowinie Tatrzańskiej- planowane otwarcie 2022r.)

Strategia działania Grupy Platan opiera się na developmencie projektów, a następnie bieżącego nimi zarządzania i prowadzenia działalności operacyjnej.

Platan Group Platan Group

W portfolio grupy znajdują się obiekty hotelowe, magazynowe, biurowe i budynki komercyjne. Spółka będąca właścicielem Hoteli Resortowych marki ARIES z sukcesem kończy swój kolejne projekty, tym razem hotele z w systemie Condo.

Więcej o obiektach eventowych przeczytasz TUTAJ.