Event MIX Imagine Nation z Mistrzowskim O-krążeniem dla Volkswagen Financial Services

Imagine Nation z Mistrzowskim O-krążeniem dla Volkswagen Financial Services

0
Imagine Nation

Agencja Imagine Nation zrealizowała MISTRZOWSKIE O-KRĄŻENIE Volkswagen Financial Services.

Serce i krwiobieg to układ niemal idealny, w którym pod warunkiem dobrego działania wszystkich naczyń połączonych ze sobą krew krąży bez zakłóceń i sprawia, że organizm funkcjonuje prawidłowo i napędza nasze życie.

W krwiobiegu Volkswagen Financial Services wszyscy handlowcy są częścią tego organizmu i to oni odpowiadają za odpowiednie krążenie i nakręcanie biznesu.

A, że handlowcy VWFS to mistrzowie swojego fachu, dlatego Konferencja dla 160 kierowników sprzedaży samochodów nowych VWFS została wykreowana przez Imagine Nation wokół hasła MISTRZOWSKIE O-KRĄŻENIE!

Imagine Nation całą linię kreatywną przełożyła na materiały wizyjne, elementy komunikacji oraz dopasowaną do charakterystyki sali scenografię. Spójność kreacji i wzorowa realizacja została doceniona przez organizatora i gości eventu.

Imagine Nation

Poprzez propozycję giftu dla uczestników podkreśliliśmy ekologiczne oraz CSR’owe działania Klienta. Gift przygotowali podopieczni Fundacji Leny Grochowskiej. Klient zdecydował się wesprzeć inicjatywę Grupy Arche, ponieważ wierzy, że nikt we współczesnym świecie nie powinien być wykluczany. Marka „toMy”, tworzona jest przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną, łączy światy i pomaga pomagać. Fundacja początkowo zajmowała się pomocą w powrocie do kraju Polakom wysiedlonym na Wschód, a szczególnie bliskie są jej kultura, sztuka i tradycja. Aktualnie, w związku z wojną w Ukrainie, wspiera aktywnie uchodźców, pomagając im postawić pierwsze kroki w Polsce. Całkowity dochód z zakupionych upominków został przeznaczony na cele statusowe Fundacji.

Na evencie występował gość specjalny zaproszony przez VWFS – dr Maciej Kawecki.

W atmosferze sprzyjającej kuluarowym rozmowom, wymianie doświadczeń i pomysłów biznesowych omówione zostały plany i strategie na dalszy rozwój sieci dealerskich i współpracę.

To już czwarty projekt zrealizowany przez Imagine Nation dla VWFS.

Więcej o projektach Imagine Nation TUTAJ.  

Więcej newsów z branży event TUTAJ.