Logo

Event MIX

Coca-Cola partnerem FEST Festivalu 2022

Fest Festival to wydarzenie muzyczne, do którego Coca-Cola dołącza jako partner. Chcąc dzielić się prawdziwą magią, zaprasza widzów z całego świata do wspólnego oglądania tego widowiskowego wydarzenia muzycznego.

“Open Happiness”, “Taste The Feeling”, “#RealMagic” – pod tymi hasłami Coca-Cola już od 50 lat w Polsce i od 136 lat na świecie dostarcza nam nowych wrażeń, potwierdzając, że życie warto smakować na różne sposoby. Ta legendarna marka zapewnia nam nie tylko kultowe napoje, które gaszą pragnienie i cieszą nasze podniebienia, ale także dzieli się magią wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Chcąc dzielić się pozytywnymi wrażeniami i emocjami, Coca-Cola po raz kolejny objęła partnerstwo nad międzynarodowymi festiwalami, które łączą ludzi na całym świecie. 

Dzięki sponsorowi będziemy mogli zobaczyć kilka fascynujących wydarzeń muzycznych roku. Marka dołączyła jako partner do Fest Festival, który odbędzie się w Polsce, a dokładnie na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie 10-13 sierpnia. Na 9 scenach głównych zagrają muzycy z całego świata reprezentujący pełen energii i zróżnicowanych gatunków line-up. Wydarzeniu towarzyszyć będą panele dyskusyjne, warsztaty, spotkania z influencerami oraz artystami. 

Co więcej, dzięki Coca-Cola będziemy mieli szansę wygrać VIP-owskie wejściówki na FEST Festival. Wystarczy tylko kupić napój marki i ściągnąć jej aplikację TUTAJ. A następnie wpisać do niej kod spod zawleczki puszki lub nakrętki, by w ten sposób sprawdzić, czy wygraliśmy. Szczęśliwiec, który zdobędzie pakiet na wydarzenie, będzie mógł zabrać ze sobą dwójkę znajomych i spędzić z nimi bajeczny czas, przy dobrej muzyce. W ramach VIP experience, sponsor zapewnia podróż, pobyt oraz wstęp na koncerty. Swoimi działaniami sprawia, że każdy z nas ma szansę poczuć magiczny rytm lata. Wspólnie ze swoimi znajomymi, przyjaciółmi i marką Coca-Cola możemy przeżyć niezapomniane chwile muzycznych uniesień.


Więcej o wydarzeniach przeczytasz TUTAJ.