Logo

Event MIX

4. edycja festiwalu CARBON Silesia Festival. 14 i 15 czerwca w Zabrzu początek festiwalowego lata

Line-up 4. edycji CARBON Silesia Festival właśnie wzbogacił się o kolejnych artystów. Na swoisty muzyczny deser otrzymaliśmy ciekawych artystów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Do line-up’u dołącza Radio Slave – niezwykle utytułowana postać na globalnej scenie muzyki klubowej. Od lat regularnie nagrywa, wydaje i występuje przed spragnioną house’owych rytmów publicznością. Ostatnie wydawnictwa, fortepianowy „Strobe Queen” i nawiązujący do disco „Wild Life” z 2023 roku a także „The Lunatics” tylko dowodzą, że Brytyjczyk nieustająco jest w najlepszej formie. Drugim ogłoszonym artystom jest – Musumeci. To także weteran sceny klubowej, który potrafi łączyć brzmienia dark disco, balearic, Detroit techno i deep house. Nie próżnuje na scenie i w studio – tylko w 2024 roku wydał kilka świetnie brzmiących singli, w tym „Turn Off”, „In Da House” czy remix utworu „All Night Long”. Szeregi line-up’u zasila także silna Polska reprezentacja w tym pochodzący z Katowic Miam Collective, wywodzący się z Krakowa nuarrrrr, bracia SarapataVirtual Geisha oraz rezydenci CARBON Silesia Festival – Last Robots i ROS Addiction. Pełen line-up TUTAJ.

Carbon Silesia Festival

W sprzedaży pozostaje czwarta, a zarazem ostatnia pula 2-dniowych karnetów w cenie – 299 złBilety z tej puli dostępne są jedynie do 14 czerwca lub wyczerpania puli.

Organizatorem CARBON Silesia Festival jest agencja GoFest!, która odpowiada także za największy zimowy festiwal – SnowFest Festival. Jakość i zabawa na najwyższym poziomie są zatem gwarantowane.

CARBON Silesia Festival

Karnety na to wydarzenie można kupić TUTAJ.


Więcej newsów z branży TUTAJ.