Logo

Event MIX

Daria Zawiałow, Mrozu oraz Kacperczyk – oto Męskie Granie Orkiestra 2024!

Już 11 czerwca, w samo południe, odbędzie się premiera wspólnego singla Darii Zawiałow, Mroza oraz Kacperczyka promującego tegoroczną, 15. edycję kultowej trasy Męskie Granie. Utwór po raz pierwszy wybrzmi na żywo podczas sobotniego Męskiego Grania w Żywcu, a później będzie można go usłyszeć jeszcze w sześciu innych miastach na trasie projektu.

Z okazji jubileuszowej edycji sponsorowanego przez markę Żywiec Męskiego Grania, stworzona została wyjątkowa Męskie Granie Orkiestra. Tym razem w letnią trasę wyruszy pozornie bardzo eklektyczny skład – Daria Zawiałow, Mrozu oraz Kacperczyk. Pierwsza dwójka jest doskonale znana fanom Męskiego Grania. Daria Zawiałow zadebiutowała w Męskie Granie Orkiestrze w 2020 roku, a rok później zasiliła skład Męskie Granie Orkiestry 2021, która stworzyła niezapomniany utwór „I Ciebie też, bardzo”. Mrozu, wraz z Igo i Vito Bambino w ubiegłym roku udowodnili natomiast, że mają „Supermoce”, porywając tłumy pod sceną i podbijając listy przebojów. W składzie Męskie Granie Orkiestry debiutuje natomiast Kacperczyk. Ich obecność nie powinna jednak nikogo dziwić – na przestrzeni kilku ostatnich lat zaprezentowali się jako twórcy błyskotliwych tekstów, którzy mają doskonały kontakt z publicznością.

Efekty współpracy tegorocznej orkiestry będzie można zobaczyć 11 czerwca o 12.00 na kanale YouTube Męskiego Grania.

– W tym roku świętujemy okrągłą, 15. rocznicę trasy festiwalowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, Managerka marki Żywiec. – Z tej okazji przygotowaliśmy wiele muzycznych atrakcji. Ta najważniejsza zostanie ujawniona 11 czerwca. Mamy nadzieję, że fani trasy, podobnie jak my, pokochają tegoroczny utwór i towarzyszący mu teledysk. My jesteśmy bardzo dumni z efektów i już nie możemy się doczekać, aby pokazać je światu! – dodaje Nowakowska.

Tego lata trasa festiwalowa Męskie Granie odwiedzi: Żywiec (28-29 czerwca, Amfiteatr Pod Grojcem), Szczecin (12-13 lipca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Gdańsk (19-20 lipca, Polsat Plus Arena), Poznań (26-27 lipca, Park Cytadela), Wrocław (2-3 sierpnia, Pola Marsowe), Kraków (9-10 sierpnia, Muzeum Lotnictwa) i Warszawę (23-24 sierpnia, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji). Podobnie jak w poprzednich latach koncerty będą odbywały się w piątki i soboty.

Po raz pierwszy w historii streamowane będą aż dwa sobotnie koncerty – z Żywca i Warszawy. W tym roku online będzie można zobaczyć również Męskie Granie Orkiestrę z 2023 roku, która ze względów pogodowych nie mogła zagrać finałowego koncertu w Żywcu.

Sponsorem trasy Męskie Granie jest Żywiec.


Więcej newsów z branży TUTAJ.