Logo

AktualnościEvent MIX

Antypoślizgowe tace barmańskie na wrześniowym Festiwalu Marketingu

Noex to producent materiałów reklamowych z ponad 36 letnim doświadczeniem w branży. Ich ofertę – m. in. materiały POS i tace barmańskie będzie można poznać podczas targów Festiwal Marketingu.

Noex specjalizuje się w produkcji tac reklamowych i barmańskich z powierzchnią antypoślizgową oraz podstawek wydawczych (bilonownic). Uzupełnieniem oferty są gadżety reklamowe, szeroka gama POS-ów, przyborników z papierem, popielniczki, pojemniki na lód oraz produkty realizowane na specjalne życzenie klientów. To co wyróżnia Noex to wysoka jakość obsługi klienta, wysoka jakość produktów oraz szybki czas realizacji zleceń.

tace barmańskie

– Nasz dział reklamy pomaga stworzyć klientowi wyjątkowe i wyróżniające się produkty. Korzystamy z szerokiej gamy barwników do tworzywa, specjalnych wzorników, wspieramy wizualizacjami tak aby przed rozpoczęciem produkcji klient znał efekt końcowy – mówi Aleksandra Woch, Asystentka Dyrektora Handlowego.

Tace barmańskie/reklamowe z powierzchnią antypoślizgową to wyjątkowy i bardzo praktyczny nośnik reklamy. Dzięki możliwości barwienia tworzywa, stosowania etykiet z kolorami Pantone możemy wiernie odwzorować logotyp i kolorystykę promowanej marki. W ofercie Noex posiadamy siedem różnych modeli. Istnieje możliwość wykonania indywidualnego kształtu na życzenie klienta.

Firma Noex zaprezentuje swoją ofertę na Festiwalu Marketingu w hali 1, stoisko J18.

Cały materiał dostępny na stronie targów TUTAJ.


Więcej informacji z branży TUTAJ.