Poligrafia Nowy RAPORT już na rynku

Nowy RAPORT już na rynku

0

Na rynku pojawiło się pierwsze w tym roku wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn. W tym numerze czytelnicy znajdą nowości w segmencie maszyn i mediów dla branży reklamowej – jak zawsze w formie bogatych zestawień tabelarycznych oraz map dostawców.

Nie zabraknie potężnej dawki wiedzy. Analizie poddany został termotransfer, szybka i stosunkowa tania metoda, pozwalająca na wykonanie jakościowych nadruków full color, która szczególnie przydaje się przy niskich nakładach i nadrukach jednostkowych. Najlepsi eksperci z branży car wrappingu, w tym Piotr Ciński, Mistrz Świata w oklejaniu samochodów, podzielą się z czytelnikami wiedzą na temat tego segmentu. Dodatkowo w numerze praktyczny poradnik po kolejnych etapach oklejania pojazdu.

Nie słabnie branżowy popyt na segment dekoracji i aranżacji wnętrz. W najnowszym numerze przegląd możliwości druku na szkle oraz na tapetach. W dziale opakowań zaprezentowano natomiast najciekawsze rozwiązania w segmencie opakowań kartonowych, nagrodzone w konkursie Pro Carton ECMA 2015.

Po 10 latach od debiutu w stolicy Holandii, FESPA Digital 2016 wraca do Amsterdamu. Pojawi się tam również OOH magazine, który ponownie jest partnerem targów i w tym roku zaprezentuje się na tym evencie.

Internetowym odpowiednikiem Raportu jest wyszukiwarka online dostawców mediów i maszyn www.dostawcy.oohmagazine.pl

KL