Logo

Media & maszyny

Pierwsza drukarnia UV uruchomiona w Radomiu

Pod koniec 2015 r. firma Canon Polska dokonała instalacji plotera wielkoformatowego UV Océ Arizona 460 XT. Klientem, który zdecydował się na zakup tej jednej z najlepszych na rynku konstrukcji, była radomska firma reklamowa Adver Media.

Oce Arizona 460XT to ploter UV najnowszej generacji z podwójnym stołem, dającym niesamowite możliwości tworzenia różnorodnych aplikacji w sposób wydajny z jakością charakterystyczną dla ploterów UV oferowanych przez Canon Polska.

Adver Media to drukarnia i agencja reklamowa z Radomia z 10-letnią tradycją, która realizuje zlecenia dla klientów z regionu oraz z całej Polski. Są wśród nich znane i czołowe marki, a także klienci instytucjonalni, którzy cenią sobie wysoką jakość usług, terminowość i kompetencje. Firma obsługuje również agencje reklamowe, dla których istotne są zaufanie i bezpieczeństwo, którym mogą obdarzyć tego partnera.

Jak podkreśla firma, w swojej działalności Adver Media zawsze kierowała się zasadą najwyższej jakości oferowanych usług, w którą wpisał się także zakup ww. plotera Oce Arizona, pozwalającego na realizację bardzo różnorodnych zleceń z najwyższą jakością druku.

www.advermedia.pl

MO