Logo

Wielki Format

Ricoh z premierą nowego modelu na Festiwalu Marketingu

Ricoh dołączył do wystawców najbliższej edycji Festiwalu Marketingu. W Hali 3, na stoisku G1 zostanie zaprezentowany Ricoh Pro™ L5160e. Ten model to przedstawiciel najnowszej serii ploterów lateksowych firmy. Urządzenie oferuje druk w trzech konfiguracjach kolorystycznych: CMYK, CMYK+W oraz CMYK+O+G.

Szerszy gamut kolorystyczny

W konfiguracji CMYK+O+G nowe tusze: pomarańczowy i zielony pozwalają uzyskać szerszą paletę kolorów umożliwiającą między innymi tworzenie kolorów specjalnych.

Natomiast konfiguracja CMYK+W umożliwia druk na podłożach kolorowych. Zapewnia też interesujący efekt dwustronnego obrazu w przypadku prac realizowanych na podłożach przezroczystych.

Ploter do wszechstronnych zastosowań

Ricoh Pro™ L5160e to ploter, który sprawdzi się w bardzo wszechstronnych zastosowaniach. Dzięki wykorzystaniu ekologicznych autorskich tuszy lateksowych wydruki wykonane na urządzeniach marki można eksponować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ich bezpieczeństwo potwierdza certyfikacja GreenGuard Gold. Cechuje je niska temperatura utrwalania. Powala to na rozszerzenie gamy wykorzystywanych podłoży i przekłada na niższe zużycie energii elektrycznej.

Kluczowe cechy:

  • Wysoka produktywność dzięki 3 głowicom piezoelektrycznym Ricoh Gen5
  • Maksymalna prędkość druku do 46,7 m²/godz
  • Wysoka stabilność i jakość druku
  • Intuicyjność obsługi

Więcej informacji na stronie www.ricoh.pl


Więcej informacji z branży TUTAJ.