Logo

Marketing MIXTylko w OOH magazine

OOH magazine z katalogiem targowym. 180 stron inspiracji branżowych

W najnowszym numerze OOH magazine:

  • Wywiady: KROSS, Politan, Mlekpol, Sidolux, Dermena, Rak’N’Roll, Pepco
  • Jubileuszowe rozmowy (TEXET, Stefania, Slodkie, Allers Grupa, badge4u, Eblis B&L, Gratisownia.pl, Lynka, Happy Gifts Europe, Druk Poznań, Astat, Trodat)
  • Sektory branżowe: Marketing, Event&Mice, Gifts, Trade Marketing, Marketing Online, Nowość! Poligrafia.

Jeden numer, tysiące inspiracji

Rok 2022 to dla OOH magazine rok zmiany. W tym roku ten branżowy magazyn z kwartalnika zmienił się w półrocznik. Co więcej, kolejnym krokiem w celu unifikacji brandów OOH magazine jest połączenie z Raportem Dostawców Mediów i Maszyn. Podobnie jak konsolidacji uległ Festiwal Marketingu – wcześniej funkcjonujący pod nazwami FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl. Mocno rozwija się też serwis online magazynu, w którym czytelnicy mogą znaleźć jeszcze więcej nowości, autorskich materiałów i wywiadów z ekspertami branżowymi.

Gadżetowe jubileusze

Numer otwiera wywiad z Tomaszem Barudinem i dr. Mariuszem Szeib z Texet Poland – witają oni także czytelników z okładki najnowszego numeru, świętując 15-lecie firmy. W dziale gadżetów reklamowych znajdziemy niezwykle silną reprezentację firm, które w obecnym roku świętują Jubileusz swojej działalności. To czas refleksji i podsumowań, a także spojrzenia w przyszłość. W numerze rozmawiamy z przedstawicielami firm: Stefania, Slodkie, Allers Grupa, badge4u, Eblis B&L, Gratisownia.pl, Lynka oraz Happy Gifts Europe.

Marketing Mix

Na łamy magazynu zaproszono jak zawsze przedstawicieli największych marek i firm, którzy w wywiadach mówią o mijającym roku i planach na przyszłość. Tym razem to przedstawiciele takich brandów jak: KROSS, Politan, Mlekpol, Sidolux, Dermena, Rak’N’Roll, Pepco. W sektorze Event&Mice rozmawiamy z przedstawicielami: Rebelia Media, Colors Of Design, MindBlowing, Live Age oraz Agencji POWER. Silna reprezentacja również w dziale poświęconym reklamie w miejscu sprzedaży – tu rozmawiamy z przedstawicielami: Exposite, Artplex, Maspex, ATS Display czy Focus Nation.

Istotną część magazynu jest Katalog Wystawców targów Festiwal Marketingu. Na żywo będzie się można spotkać z wystawcami już za kilkanaście dni w Warszawie. Trwa bezpłatna rejestracja na targi – kto jeszcze się nie zarejestrował, może zrobić to bezpłatnie TUTAJ.

Nowy numer można pobrać TUTAJ.


Poprzednie numery OOH magazine pozna zobaczyć TUTAJ.