Logo

Event MIXGadżety reklamoweMarketing MIXMedia & maszyny

Już jutro startuje Festiwal Marketingu – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku

Już w środę, 14 września, rozpoczyna się 14. edycja targów Festiwal Marketingu, które odbędą się w EXPO XXI Warszawa.

Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS. Przestrzeń wystawiennicza będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

Jak co roku podczas targów Festiwal Marketingu odbędzie się konkurs SUPER GIFT 2022, podczas którego zaprezentowane zostaną najciekawsze gadżety reklamowe. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mogli zagłosować na gadżet, który otrzyma Nagrodę Publiczności.

Podczas targów nie zabraknie również konkursu POS STARS. W specjalnie zaaranżowanej strefie zwiedzający będą mogli zagłosować na najlepszy display reklamowy.

Nowością na targach jest też konferencja MARKETING MIX DLA DRUKU I POLIGRAFII –  będzie ona miała miejsce po raz pierwszy podczas wrześniowych targów. Skierowana jest do właścicieli i dyrektorów drukarń – będzie to wyjątkowa okazja do zdobycia nowych umiejętności z zakresu m.in. zarządzania i motywacji zespołu.

Lista wystawców dostępna jest TUTAJ. Wstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży.

Bezpłatnej rejestracji na targi cały czas można dokonać TUTAJ.

TERMIN I MIEJSCE
14-15 września 2022 r.
EXPO XXI Warszawa

GODZINY OTWARCIA
środa 10:00 – 17:00
czwartek: 10:00 – 16:00