Artykuły Promocyjne „Let’s talk about print 2022″ – warsztaty dla profesjonalistów od Sico Print...

„Let’s talk about print 2022″ – warsztaty dla profesjonalistów od Sico Print Solutions

0
sico

Sico Print Solutions wraz ze swoimi dostawcami i producentami zaprasza po raz 14-sty do Krakowa na warsztaty dla profesjonalistów w druku. Warsztaty „Let’s talk about print 2022″ będą odbywać się w terminie 13-14 października w Hotelu Witek Modlniczka.

Od ponad 21 lat Sico inwestuje w rozwój i innowacyjność. Posiada i dzieli się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem, ale chce więcej. Aby druk i reklama odnalazły się w nowej rzeczywistości potrzebujemy także spotkań warsztatowych i rozmów, w szerszym gronie.

Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek. Zmienia się sytuacja geopolityczna, zmieniają się nasze nawyki i przyzwyczajenia, zmianie ulegają koszty surowców i energii. Pojawiają się wyzwania związane z naszym zdrowiem i ekologią. Potrzebujemy wiedzy i innowacyjności, aby na nowo zdefiniować role druku i reklamy w naszym życiu.

Pierwszy dzień warsztatów jest poświęcony sitodrukowi, termotransferowi i praktycznym pokazom. Drugi dzień tradycyjnie dedykowany jest drukowi cyfrowemu: UV, sublimacji, solwentowi i NOWOŚĆ drukowi DTF. Pokazy mediów i aplikacji.

W trakcie LTAP prezentowane będą urządzenia Mimaki, DTF, kopiorama, myjka oraz karuzela sitodrukowa. Prasa do termotransferu. Każdego dnia prelekcje rozpoczynają się o godzinie 9. Od 8.30 rejestracja, około godziny 14 podany będzie lunch. Warsztaty zakończą się około godziny 16.

„Let’s talk about print 2022″ odbywa się w Hotelu Witek www.hotelwitek.pl w Witkowej Chacie. Warsztaty płatne 120 zł netto/ 1 dzień

Więcej informacji i rejestracja: sico.pl


Więcej informacji z branży TUTAJ.