Logo

Wielki Format

Nowy hybrydowy ploter Artemis UV w ofercie Atrium

Ploter hybrydowy LED-UV Artemis 5m/3.2m/2.2m to hybrydowa drukarka do zadruku bezpośredniego na materiałach sztywnych jak i elastycznych z roli na rolę. Jest pierwszą hybrydową drukarką LED UV Artemis oferowaną przez firmę Atrium.

Technologia LED-UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Ploter jest w stanie drukować na bardzo szerokim spektrum materiałów: szkle, ceramice, metalu, tekturze, skórze, tapetach, foliach, PVC, PP, PE.

Artemis Hybrydowy LED-UV skierowany jest do drukarni przemysłowych, producentów oznakowań oraz każdego z branży poligraficznej.

Jakie są cechy szczególne najnowszego plotera hybrydowego LED-UV?

  • Zastosowanie magnetycznego napędu liniowego gwarantuje wyższą jakość druku oraz stabilną pracę urządzenia (dotyczy tylko wersji 5 i 3.2 m).
  • Urządzenie pozwala drukować kilka arkuszy jednocześnie, bez przerw i potrzeby wymiany mediów, co zwiększa wydajność produkcji.

Ploter Hybrydowy LED UV Artemis drukuje kolorami CMYK, kolorami spotowymi, kolorem białym oraz uszlachetniającym wydruk lakierem.

Jest to jednostka o polach roboczych 500, 320 lub 220 cm i rozdzielczości 1440 dpi.

Ploter wyposażony jest w szybkie głowice Konica Minolta 1024i. Wersja plotera Artemis 500 cm osiąga prędkość aż 169 m2/h, a 320 – 105 m2/h, co czyni go bardzo wydajną maszyną.

Więcej o ploterze na stronie Atrium.