Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

Headwear Professionals – Nowość w ofercie

Headwear Professionals przedstawia nową czapkę reklamową typu „trucker” – idealną opcję dla tych, którzy cenią sobie oryginalny styl i wygodę. Czapka posiada charakterystyczne panele z siatki z tyłu, co zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i wygodne dopasowanie. Z przodu czapki znajduje się obszerna powierzchnia do nadruku lub haftu logo, co czyni ją idealnym nośnikiem reklamowym. Czapka trucker to doskonały wybór dla firm organizujących eventy, konferencje lub akcje marketingowe, a także jako gadżet reklamowy dla klientów, którzy chcą wyróżnić się z tłumu i pokazać swój oryginalny styl.

#3995 to głęboka czapka typu „trucker”, którą można spersonalizować według własnego uznania. Można dowolnie wybrać kolor materiału, siatki, zapięcia czy ozdobnych pasków po bokach czapki.

#3995 to nasz najbardziej wszechstronny model, który można zamówić w dowolnej konfiguracji kolorystycznej już od 144 sztuk. Brak szwów na przednim panelu daje szerokie możliwości znakowania. Czapka wykonana jest z wysokiej jakości akrylu, co nadaje jej wysoką trwałość i odporność na odbarwienia spowodowane promieniowaniem słonecznym.

Wykonane z najwyższej jakości amerykańskiego twillu nasze głębokie czapki trucker nie tylko dobrze pasują, ale też można je całkowicie spersonalizować. Każdy element czapki można dostosować, a dodatkowo dostępny jest szeroki wybór elementów dekoracyjnych, spersonalizowane naszywki, nadruki na daszek, nadruki szwów, haft 2D i 3D i wiele innych.

HEADWEAR

Personalizacja czapki odbywa się w 5 krokach:

  1. Wybór koloru przodu czapki, dostępnych jest aż 40 kolorów.
  2. Wybór koloru siatki, w ofercie jest do wyboru ponad 30 kolorów siatki.
  3. Wybór koloru  bocznych pasków, można wybrać ten sam kolor dla obydwu pasków, lub każdy pasek w innym kolorze. Do wyboru aż 80 kolorów.
  4. Wybór koloru i rodzaju zapięcia (30 kolorów, pojedyncze lub podwójne plastikowe zapięcie)
  5. Wybór rodzaju i umiejscowienia zdobienia. Wybierać można z bogatej oferty dostępnych elementów dekoracyjnych aby całkowicie spersonalizować wygląd czapki.

Szczegółowe informacje o produkcie na stronie www: TUTAJ

Broszura informacyjna „no name” (PDF): link


Więcej o gadżetach reklamowych przeczytasz TUTAJ