Logo

Gadżety reklamowe

Nowość: DS6 S Mini od Prodir

Mniej CO2, mniej plastiku, najwyższa wydajność: najmodniejsza mieszanka w nowym DS6 S Mini firmy Prodir.

Austin Mini – był kompaktowy, ekonomiczny i mieścił się na najmniejszym miejscu parkingowym. Pomyślany jako stylowa odpowiedź na pierwszy kryzys energetyczny w okresie powojennym, nie było w nim cienia oszczędności. Wręcz przeciwnie: Mini było po prostu wystarczające pod każdym względem na samochód, którym trzeba się poruszać i dobrze się nim bawić, nisko nad ziemią w zgrabnym opakowaniu.

Zupełnie jak nowy DS6 S Mini od Prodir. Jest do 24,4 mm krótszy niż porównywalne modele i zużywa do 20% mniej materiału, co nie tylko ma znaczenie pod względem trwałości, ale także oznacza, że ​​zajmuje mniej miejsca w torbie. Jego obudowa jest wykonana w 100% z przetworzonego ABS, produkowanego z 40% niższą emisją CO2 niż standardowy ABS dzięki specjalnemu procesowi. Wszystko to składa się na produkt, który jest znacznie większy niż suma jego części: mniej materiału, mniej CO2, ale wciąż najwyższa wydajność. Wkład Floating Ball 1.0 z bezołowiową końcówką i atramentem o niskiej zawartości zanieczyszczeń pisze i pisze i pisze – a kiedy w końcu się skończy, łatwo go wymienić.

Krótszy długopis o dłuższej żywotności, dostępny w ośmiu wspaniałych kolorach standardowych i dowolnym kolorze specjalnym PMS od ponad 10 000 sztuk, zawsze w matowej obudowie. Aby pokazać wszystkim, jaki to wspaniały produkt, symbol redukcji emisji CO2 jest umieszczony płasko na nasadce DS6 S obok logo recyklingu.


Więcej newsów z nowościami znajdziesz TUTAJ.

TAGS