PROMO SHOW 2023 w liczbach - OOH magazine
Logo


W dniach 8-9 lutego 2023 r. w samym centrum stolicy, w EXPO XXI Warszawa, odbyła się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW – w nowej formule. Targi skierowane były wyłącznie dla profesjonalistów.

Event, który podczas poprzednich edycji był dedykowany agencjom reklamowym, w tym roku po raz pierwszy otworzył się na drukarnie i producentów reklam oraz klientów końcowych szukających najlepszych inspiracji w reklamie, poligrafii, druku na tekstyliach, znakowaniu gadżetów reklamowych i innych rozwiązań w szeroko rozumianym marketingu. Targi dotychczas odbywały się w butikowej formule, w tym roku na prośbę wystawców przeniosły się do hal wystawienniczych w centrum Warszawy.

PROMO SHOW

Coraz większe zainteresowanie targami skłoniło organizatorów do wyboru nowej, dogodniejszej, a przy tym równie atrakcyjnej, lokalizacji. Wybór padł na sprawdzony już (podczas wielu edycji Festiwalu Marketingu) obiekt – EXPO XXI Warszawa, co pozwoliło na udział dużo większej liczbie wystawców jak i zwiedzających.

Podsumowanie targów w liczbach:

PROMO SHOW

Podczas wydarzenia odbył się także konkurs SUPER GIFT – zdjęcia nagrodzonych produktów można zobaczyć TUTAJ.

Zwiedzający mogli zapoznać się z szeroką gamą propozycji dla segmentu reklamy, druku na tekstyliach i znakowania gadżetów reklamowych.


Kolejna edycja PROMO SHOW odbędzie się 14 i 15 lutego 2024 roku w EXPO XXI Warszawa.


Więcej materiałów prasowych o targach możesz znaleźć TUTAJ.