Logo

Wielki Format

Laminaty architektoniczne 3M – delikatne kolory w wielkim stylu

Pastelowe kolory to subtelne ożywienie wnętrz, nie tylko na wiosnę. To niezwykłe i miękkie kolory. Kojarzą nam się przede wszystkim z delikatnością i subtelnością, to dzięki swojej elastyczności sprawdzają się w szerokiej gamie aranżacji. Niepowtarzalny urok delikatnych kolorów rozsiewa we wnętrzach atmosferę relaksu i odprężenia. Łączy wiosenny klimat z najnowszymi trendami!

Pastele można zastosować w salonie, jadalni czy sypialni, w biurze, hotelu lub sklepie – umożliwia to szeroka paleta barw. To wcale nie muszą być kolory ścian, ale np. pastelowe elementy mebli, drzwi czy dodatki. Dzięki laminatom architektonicznym 3M™ DI-NOC™ Solid Color szybko, sprawnie i efektownie można odmienić swoje wnętrza.

Wykończenia architektoniczne 3M™ DI-NOC™ Solid Color (więcej informacji tutaj) zapewniają większą swobodę twórczą w dekoracji wnętrz. Rodzina Solid Color obejmuje wykończenia w stonowanych lub żywych kolorach. Wykończenia te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantowały ultranowoczesny i elegancki wygląd, zapewniając pożądany efekt w przystępnej cenie. Nadają się do instalacji na różnych powierzchniach, w tym na ścianach, armaturze i meblach. Poznaj paletę kolorów pastelowych zebranych w kolekcji 3M™ DI-NOC™ Solid Color.

Elastyczna aplikacja umożliwia wykonywanie remontów na miejscu bez usuwania istniejących elementów wyposażenia. Dzięki temu nie trzeba wyłączać wnętrz na czas remontu, unikając związanych z tym strat. Laminaty architektoniczne 3M™ DI-NOC™ są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, a w przypadku zarysowań lub uszkodzeń można je szybko naprawić. Wszystkie laminaty 3M™ DI-NOC™ posiadają oznaczenie CE zgodnie z Dyrektywą budowlaną 89/106/EWG i są przetestowane zgodnie z EN 15102:2007+A1:2011 Dekoracyjne okładziny ścienne. Objęte 12-letnią gwarancją przy zastosowaniach wewnętrznych, są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie i prestiżowych produktów, które oferuje firma 3M.

Gdzie i jak można je zastosować?

– w aranżacji wnętrz obiektów hotelowych, mieszkalnych, restauracyjnych – na każdych ścianach, w tym na formach łukowych lub o nieregularnych kształtach, np. panelach 3D oraz w zabudowie systemowej, meblowej.

– w aranżacji wnętrz dedykowanych dla dzieci – przedszkola, sale zabaw. Pastelowe kolory są często stosowane w aranżacji wnętrz dziecięcych ze względu na swoją subtelność i pozytywny wpływ na samopoczucie. Wprowadzają do pomieszczeń spokojną i przyjazną atmosferę, co jest szczególnie ważne w przypadku dzieci, ponieważ pomaga to w ich rozwoju emocjonalnym i umysłowym.

– w aranżacji wnętrz obiektów medycznych, szpitalach, gabinetach, salonach kosmetycznych i wielu innych gdzie ideą koncepcji projektowej, i nie tylko, jest spokój, relaks czy szeroko rozumiany wellness & mindfulness. Dzięki pastelowym kolorom wprowadzamy do wnętrza uczucie harmonii i równowagi.

Popularność pastelowych kolorów wynika z faktu, że są one łatwe do dopasowania i łączenia z innymi kolorami. Ze względu na swoją subtelność, pastele dobrze komponują się z neutralnymi odcieniami, takimi jak szary czy beżowy, jak również z bardziej intensywnymi kolorami, takimi jak niebieski/ granat czy zieleń.

Laminaty architektoniczne 3M™ DI-NOC™ są niezwykle wszechstronne w zastosowaniu. Proponowane rozwiązania, w których z powodzeniem się sprawdzą to renowacja wnętrz takich jak: restauracje, stołówki firmowe i hole hotelowe, jak również drzwi, ścian, wind, schodów ruchomych, kolumn, poręczy, biurek, lad, blatów roboczych, automatycznych dystrybutorów, kas, stołów oraz krzeseł barowych. Tylko wyobraźnia może ograniczyć nas w projektowaniu przepięknych wnętrz z użyciem pastelowych kolorów.

Więcej informacji o laminatach 3M™ DI-NOC™  Solid Color:

Dominika Wilczyńska: 609 002 543; dominika.wilczynska@integart.com.pl
Norbert Grzyb: 607 109 302; norbert.grzyb@integart.com.pl


Więcej informacji z branży TUTAJ.