Logo

Event MIXGadżety reklamoweMarketing MIXMedia & maszyny

TOP wywiady, setki inspiracji i katalog targowy Festiwalu Marketingu

Nowy OOH magazine, to wywiady z top dyrektorami i jubileuszowe rozmowy z przedstawicielami branży reklamowej, a także kompendium branżowych nowości, eksperckich case study i felietonów. Tak w skrócie można podsumować najnowsze wydanie OOH magazine. Dodatkowo bazę wiedzy uzupełnia katalog Wystawców jubileuszowej 15. edycji Festiwalu Marketingu.

Ten rok jest dla OOH magazine wyjątkowy, magazyn świętuje bowiem podwójny jubileusz – nie tylko 15-lecie targów Festiwal Marketingu, ale również 20-lecie samego wydawnictwa.

Przeprowadziliśmy blisko 30 wywiadów. Magazyn otwiera wywiad z firmą Warren and Sons, która podsumowuje szybki i wielokierunkowy rozwój. Na łamy magazynu zaproszono jak zawsze przedstawicieli największych marek i firm, którzy w wywiadach mówią o bieżących działaniach oraz planach na przyszłość. Tym razem to przedstawiciele takich topowych brandów jak: Aflofarm, Ikea, Kubota, Dealz, Mars Wrigley, Velvet oraz Media Markt. W sektorze Event&Mice rozmawiamy z przedstawicielami: Rebelia Media, Colors Of Design, Albex.

W numerze znajdziemy niezwykle silną reprezentację firm, które w obecnym roku świętują Jubileusz swojej działalności. W numerze rozmawiamy z przedstawicielami firm: Mart Ceramic, Teofilów, Spark Promotions, Stricker, Chocolate Land, Guapa Produkcja, ANDA Present, Fiori, Sema-Print, Falter, Color Group, Greenprint, AMGS Group i Purple Valley.

Istotną część magazynu zajmuje Katalog Wystawców targów Festiwal Marketingu. Ponad 210 wystawców, blisko 600 marek, tysiące inspiracji, konkursy branżowe SUPER GIFT, ZŁOTY MEDAL, POS STARS. Pokazy i premiery maszyn. Szeroka gama propozycji od dostawców mediów i maszyn dla segmentu reklamy, druku na tekstyliach i znakowania gadżetów reklamowych. Na żywo będzie się można spotkać z wystawcami już za miesiąc w Warszawie. Trwa bezpłatna rejestracja na targi – kto jeszcze się nie zarejestrował, może zrobić to TUTAJ.

Nowy numer i katalog targowy można pobrać TUTAJ.

Poprzednie numery OOH magazine można zobaczyć TUTAJ.


Więcej newsów z branży TUTAJ.