Logo

Aktualności

Sylwia Lichoń jako Manager ds. Marketingu w zespole Lynka

Lynka, firma z branży odzieży promocyjnej, z radością ogłasza przyjęcie Sylwii Lichoń na stanowisko Marketing Managera. Jej ogromne doświadczenie i  entuzjazm do pracy będą nieocenionym wsparciem dla firmy. Sylwia Lichoń to doświadczona specjalistka z 15-letnim stażem w branży drukarsko reklamowej.

Sylwia Lichoń to dynamiczna i zaangażowana profesjonalistka z imponującymi osiągnięciami w branży promocyjnej. Jej droga kariery rozpoczęła się prawie dwadzieścia lat temu w Londynie, gdzie nie tylko opanowała branżowy język angielski, ale także zdobyła doświadczenie w naszej branży. Sylwia pełniła kluczowe role w dziale sprzedaży, zarządzaniu sprzedażą oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi, osiągając wybitny sukces w każdej z nich.

Jej poprzednie kluczowe stanowiska to:

  • Propaganda/Sweet Concepts (Londyn) – Kierownik Obszaru Kluczowego Klienta: Sylwia Lichoń dołączyła do zespołu wsparcia sprzedaży w Propagandzie, gdzie swoim zaangażowaniem i unikalnymi umiejętnościami stała się jednym z najlepszych Kierowników Obszaru Kluczowego Klienta. Jej zdolności zostały zauważone, co skutkowało powierzeniem jej kierownictwa nad odrębnym działem Sweet Concepts.
  • APLA (Polska) – Dyrektor Sprzedaży Eksportowej: Po powrocie do kraju Sylwia dołączyła do APLA jako Dyrektor Sprzedaży Eksportowej. Jej dynamiczne przywództwo i doświadczenie w branży przyczyniło się do przekształcenia firmy z lokalnej drukarni sitodrukowej z dwoma pracownikami w dobrze prosperującego dostawcę z mocną pozycją w całej Europie i Wielkiej Brytanii. Jej osobiste podejście do obsługi kluczowych klientów, szczególnie na brytyjskim rynku, oraz jej rola w budowaniu i utrzymaniu wydajnego zespołu stanowią przykłady jej wybitnych zdolności przywódczych.

W nowej roli Kierownika ds. Marketingu w Lynka, Sylwia Lichoń wnosi bogate doświadczenie, świeże spojrzenie oraz niezachwianą pasję do doskonalenia. Jej entuzjastyczna osobowość i determinacja w dążeniu do sukcesu doskonale wpisują się w wizję i wartości Lynka.

– Z zadowoleniem witamy Sylwię Lichoń w naszym zespole jako nowego Managera ds. Marketingu – powiedział John Lynch, założyciel firmy Lynka. – Jej bogate doświadczenie w dziedzinie promocji oraz wyjątkowe umiejętności przywódcze czynią ją idealnym wyborem do kierowania naszymi działaniami marketingowymi. Nie możemy się doczekać osiągnięcia nowych celów pod jej kierownictwem.

Przyłączenie Sylwii Lichoń zapowiada pasjonujący rozdział dla Lynka, ponieważ firma spodziewa się ożywienia inicjatyw marketingowych oraz wzmocnienia swojej pozycji na rynku. Jej doświadczenie może przyczynić się do zwiększenia widoczności marki i wywarcia trwałego wpływu na jej dalszy rozwój.


Więcej materiałów z branży TUTAJ.