Logo

Gadżety reklamoweMarketing MIXMedia & maszyny

Festiwal Marketingu już w środę. Masz już swój identyfikator?

Nadal trwa bezpłatna rejestracja dla zwiedzających na 15. edycję targów Festiwal Marketingu. Targi odbędą się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa.

Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS.

– Tegoroczny Festiwal Marketingu to wyjątkowa, jubileuszowa edycja. Świętujemy podwójny jubileusz: 15-lecia targów i 20-lecia OOH magazine. W tym roku na jednej hali w efekcie synergii łączymy całą branżę reklamową – mówi Robert Załupski, Dyrektor Generalny w OOH magazine, organizator targów.

Festiwal Marketingu to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Zagraniczni goście przyjeżdżają na targi z: Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Słowacji, Hiszpanii, Finlandii, Niemiec i wielu innych krajów. Targi w ubiegłym roku zgromadziły blisko 4100 zwiedzających i 232 wystawców.

Lista wystawców 2023 dostępna jest TUTAJ.

Wstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży. Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.

TERMIN I MIEJSCE
13-14 września 2023 r.
EXPO XXI Warszawa, Więcej informacji w: Lokalizacja i dojazd.

GODZINY OTWARCIA
środa i czwartek: 10:00 – 17:00


Więcej newsów o Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku – Festiwal Marketingu przeczytasz TUTAJ.