Logo

Marketing MIX

Już jutro targi Festiwal Marketingu

Już w środę, 13 września, rozpoczyna się 15. edycja targów Festiwal Marketingu, które odbędą się w EXPO XXI Warszawa.

Podczas wydarzenia zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, tekstyliów reklamowych, upominków, słodyczy, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS i wielu innych.

Jak co roku podczas targów Festiwal Marketingu odbędzie się konkurs SUPER GIFT 2023, podczas którego zaprezentowane zostaną najciekawsze gadżety reklamowe. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mogli zagłosować na gadżet, który otrzyma Nagrodę Publiczności.

Podczas targów nie zabraknie również konkursu POS STARS. To także 15. edycja tego branżowego wydarzenia. W specjalnie zaaranżowanej strefie Jury będzie głosowało na POS-y w 16 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Shelf decoration, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, POS EVENT, Rozrywka, Bezpieczeństwo i PETS POS. W tym roku nie było zgłoszeń w kategoriach: KIDS i Farmacja. Podczas wydarzenia głosować będą mogli także zwiedzający targi, ich głosy wyłonią zwycięzcę w kategorii: NAGRODA PUBLICZNOŚCI.

Lista wystawców dostępna jest TUTAJ. Wstęp na targi skierowany jest wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży.


Jeśli jeszcze nie masz identyfikatora zarejestruj się bezpłatnie TUTAJ.


TERMIN I MIEJSCE
13-14 września 2023 r.
EXPO XXI Warszawa

GODZINY OTWARCIA
środa 10:00 – 17:00
czwartek: 10:00 – 17:00