Logo

Aktualności

OpenGift: Magentowa Rewolucja czy konsekwentne zmiany? 

Na zbliżającym się Festiwalu Marketingu firma OpenGift ma zamiar odpowiedzieć na to pytanie, prezentując odważny look oraz debiutując katalogiem „OPEN TO SOMETHING NEW!”.

Niezależnie od tego, czy szukasz nowości od topowych marek ZIPPO, Closca i Opinel, czy może interesują Cię grające designerskie lampy, szklane karmniki dla ptaków, mobilne lampiony z żywym ogniem, filiżanki z fusów, czy butelki na wodę z NFT – możesz się nieźle zaskoczyć, a to tylko kilka przykładów z nowej kolekcji niestandardowych upominków dla biznesu, które szykuje OpenGift.

– Gdy mówimy o zmianach w Open Gift, mamy na myśli nie tylko odświeżenie wizerunku, ale przede wszystkim kontynuację misji wnoszenia innowacji w świat gadżetów dla biznesu. Nasz nowy katalog to dowód na to, że nieustannie dążymy do bycia krok w krok z najnowszymi europejskimi trendami – podkreśla Szymon Frieske, właściciel OpenGift.

Open Gift

Firma od dawna zdaje sobie sprawę, że bycie liderem to nie tylko dostarczanie produktów, ale i bycie źródłem inspiracji. Dlatego uruchomili kanał na YouTube o nazwie „Gadżetowi Eksperci”. Tam mają zamiar dzielić się wiedzą, inspirować i przeprowadzać wywiady z ekspertami branży, dostarczając merytorycznej wiedzy w przystępnej pełnej humoru formie.

Open Gift

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów lub zobaczyć nowy katalog koniecznie odwiedźcie ich stoisko w czasie Festiwalu!

Dowiedz się więcej: KLIKNIJ