Logo

Aktualności

Stemple do ciastek na stoisku COLOP Polska podczas Festiwalu Marketingu

Popularne stemple do ciastek po raz kolejny pojawią się na tegorocznym Festiwalu Marketingu. Te wyjątkowe stemple cieszą się nieustającą popularnością, a także uznaniem ekspertów, którzy wyróżnili je prestiżową nagrodą SUPER GIFT. Odwiedź COLOP Polska na stoisku E7 i zobacz stemple do ciastek na żywo! Będzie tam również wiele innych produktów, które rozbudzą wyobraźnię.

Poznaj urokliwe wzory tych wyjątkowych stempli i wyzwól swojego wewnętrznego cukiernika. Stemple do ciastek COLOP Polska zostały stworzone z pieczołowitością, która pozwala na bezpieczną i angażującą zabawę. Stemple do ciastek posiadają atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Bez obaw możesz używać ich w kuchni! Ponadto, te wyjątkowe stemple posiadają specjalną budowę, która ułatwia odbijanie wzoru w miękkim cieście, a także, specjalnie profilowaną drewnianą rączkę zapewniającą pewny, ergonomiczny chwyt.

Stwórz swój wyjątkowy stempel dzięki możliwości personalizacji! Wolisz gotowe, kreatywne wzory, a może chcesz stworzyć coś wyłącznie twojego? To wszystko jest możliwe z COLOP Polska! Do stempla dołączona jest metalowa wycinarka oraz praktyczny materiałowy woreczek. Cały zestaw jest wyjątkowym upominkiem, który możesz sprawić najbliższej osobie.