Logo

Marketing MIX

Różowy Październik&Wąsopad – zdobywaj wiedzę i pomagaj

3 października rusza Różowy Październik&Wąsopad – wydarzenie charytatywne, organizowane przez agencję More Bananas, z którego dochód zostanie przekazany na Fundację OknoCafe – Razem Lepiej. W jego ramach będzie można wziąć udział m.in. w cyklu webinarów marketingowych.

– Już od kilku lat w październiku organizujemy charytatywny cykl webinarów marketingowych online. Dlaczego? Październik jest miesiącem świadomości raka piersi oraz szyjki macicy, listopad z kolei to miesiąc świadomości raka prostaty, dlatego właśnie wtedy przypominamy, jak ważna jest profilaktyka. Łączymy dbanie o zdrowie z edukacją marketingową – mówi Ania Ledwoń-Blacha, Creative Owner w More Bananas.

Webinary z zakresu m.in. customer care, social mediów, content marketingu, pozycjonowania marki, AI poprowadzą pracownicy agencji More Bananas i zaproszeni goście. Podczas webinarów będzie można zaktualizować wiedzę z digital marketingu oraz otrzymać sprawdzone i praktyczne wskazówki do wykorzystania w codziennej pracy marketera.  Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajduje się na blogu More Bananas.

Prelekcje będą odbywać się na zamkniętej grupie na Facebooku. Udział w  wydarzeniu kosztuje 49 złotych, a cały zysk zostanie przekazany na wsparcie Fundacji OknoCafe – Razem Lepiej, która powstała w 2014 roku z inicjatywy Anny Kupieckiej. Jej celem jest działalność w zakresie promocji zdrowia, w tym profilaktyki chorób nowotworowych oraz zapewnienia wsparcia osobom chorym na raka. Na koncie fundacji są liczne kampanie edukacyjne m.in. BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa, ProstaTaHistoria, ThinkPink.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.