Logo

Marketing MIX

Stanisław Dojs w roli nowego PR Managera Hyundai Motor Poland

Wraz z początkiem listopada Stanisław Dojs dołączył do struktur Hyundai Motor Poland obejmując stanowisko PR managera i stając się rzecznikiem prasowym marki.

Stanisław Dojs będzie odpowiedzialny za komunikację marki Hyundai w Polsce, w tym za zarządzanie biurem prasowym, eventy i wspieranie działań marketingowych oraz SoMe. W najbliższym czasie zajmie się polskimi premierami prasowymi nowych modeli: elektrycznego IONIQ 5N oraz Hyunadaia SANTA FE. Komórka PR jest częścią działu marketingu.

Stanisław Dojs ma 19-letnie doświadczenie w branży PR. W latach 2012 – 2023 był PR managerem w Volvo Car Poland, pełniąc funkcję samodzielnego rzecznika prasowego oraz odpowiadając m.in. za relacje z mediami, eventy, content marketing i projekty specjalne. Był odpowiedzialny za medialne wprowadzanie na rynek kilkunastu modeli, żeglarskie projekty sposoringowe, eventy oraz wiele innych obszarów.

W latach 2004-2012 Dojs pracował w dwóch agencjach PR: Multi Communications oraz Grayling Poland zbierając doświadczenia z zakresu komunikacji produktowej, oraz korporacyjnej. Odpowiadał za klientów z branży FMCG, IT, elektroniki użytkowej, serwisy motoryzacyjne grupy Allegro oraz projekty infrastrukturalne. Obsługiwał takich klientów jak Philips, Knorr, Beko, Toshiba, ASUS, otomoto.pl, viaTOLL.

Przez wiele lat był także zewnętrznym autorem wielu serwisów internetowych i pism motoryzacyjnych.


Więcej newsów z branży TUTAJ.