Logo

Marketing MIX

Marketing online i reklamy OOH/DOOH od MEDIOVO

Kreacje OOH dopasowane zostały kontekstowo do lokalizacji

Mediovo, warszawska agencja marketingu online i reklamy OOH/DOOH, wkracza na scenę z nowym impetem i nieustającym zapałem do innowacyjnych rozwiązań.

Od początku listopada rozpoczęła wielopoziomową kampanię, łącząc działania online, według strategii przygotowanej zgodnie z wizją Daniela Kotlińskiego, z intensywną obecnością outdoorową.

Kampania oparta została na wyróżnikach marki, wyłonionych w ankietach przeprowadzonych z Klientami Mediovo. Szybkość działania, kreatywność oraz wysoka responsywność – te cechy wyróżniono jako kluczowe. To one stały się fundamentem strategii opartej na hasłach: „obsesyjnie pochłonięci Twoją marką, hiperresponsywni w kontakcie, nadaktywni w działaniu”. Oblicze tej strategii ukazuje się szczególnie w mediach społecznościowych.

Ogólnopolska kampania, kierowana na pozyskanie nowych kontraktów, wykorzystuje potencjał nośników wielkoformatowych z Reklamy Wielkoformatowej i billboardów od Clear Channel Poland.

MEDIOVO

Prezes Mediovo, Mateusz Ruszkowski, podkreśla rozwój agencji i jej otwartość na nowe wyzwania. Dotychczasowe osiągnięcia w internacjonalizacji przedsiębiorstw produkcyjnych, wsparciu sektora retail i HoReCa, a także współpraca z markami takimi jak Fryderyk Festiwal czy Warner Music Poland, stanowią wyraz zaangażowania agencji w różnorodne projekty oraz potwierdzają jej obszerną wiedzę i doświadczenie w szerokim spektrum branż.

Mediovo rozszerza swoje horyzonty, angażując nowe zespoły ekspertów w obszarze performance marketingu i web designu, skierowane na poszukiwanie nowych klientów i dalszy rozwój. Ich pasja i zaangażowanie stanowią podstawę dla innowacyjnych kampanii i kreatywnych rozwiązań w świecie marketingu.

MEDIOVO


www.mediovo.pl