Logo

InspiracjeTylko w OOH magazine

Ciepło, cieplej – nowości na jesień i zimę od SIDE

Jesień i zima to czas, kiedy firmy intensywnie poszukują oryginalnych sposobów na promocję marki. Propozycje od SIDE nie tylko efektywnie wyróżnią markę, ale dadzą jednocześnie coś wyjątkowego i praktycznego ich odbiorcom.

Świece Candlesphere – magia brandingu i unikalnego wyróżnienia

Świece reklamowe – Candlesphere to niezwykłe produkty, wykraczające poza standardowe upominki, oferują klientom coś więcej niż zwykłą reklamę. Candlesphere to przemyślana koncepcja, która łączy w sobie zaawansowaną technologię zdobienia i personalizacji z magią zapachu.

SIDE

Nieograniczone możliwości wyróżniania marki stają się rzeczywistością. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy szklanych form, barwienia w dowolnym odcieniu Pantone, a także efektów takich jak połysk, mat czy Soft Touch. Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia niestandardowego aromatu, idealnie dopasowanego do filozofii promowanego brandu. Świece Candlesphere to nie tylko prezent, ale przede wszystkim pełne doświadczenie sensoryczne, które długo pozostaje w pamięci. Dzięki temu, świece mogą być świetnym pomysłem na prezent świąteczny i zająć szczególne miejsce jako element dekoracji w domu, czy firmie.

Kubki Termiczne Galaxy – styl i funkcjonalność w jednym

SIDE prezentuje także innowacyjne kubki termiczne Galaxy. Te niezwykle praktyczne gadżety utrzymują ciepło napoju do 15 godzin, a chłodzą do 5 godzin, dzięki dwuściennej konstrukcji Vacuum Insulation. Są one idealne dla osób, które cenią sobie styl i wygodę w codziennym użytkowaniu.

SIDE

Kubki Galaxy wyróżniają się nie tylko praktycznością, ale i możliwością personalizacji. Klienci mają do wyboru różne kolory Pantone oraz wykończenia – matowe lub błyszczące. Dodatkowo, dzięki technologii nadruku 360°, kubki mogą być pokryte fotorealistyczną grafiką. Oferują one również opcje takie jak elegancki grawer, zdobienie 3D, czy unikalny efekt Level plus, podkreślający unikalność brandu.

Mało? Ciekawą propozycją może być też outdoorowy bidon Comet wykonany z w pełni bezpiecznego tritanu, który jest lekki, nietłukący, nie powodujący zmiany smaku przechowywanych napojów. Czy musimy dodawać, że ma możliwości customizacji?

SIDE

Eko aspekt i trwałość

Zarówno świece Candlesphere, jak i kubki termiczne Galaxy, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o aspekty ekologiczne. Produkty te nie tylko wyróżniają się na rynku, ale także są przyjazne dla środowiska, co jest coraz ważniejsze w dzisiejszych czasach.

Firma SIDE, zawsze będąca w czołówce innowacyjnych rozwiązań reklamowych, prezentuje produkty, które nie tylko promują markę, ale również tworzą niezapomniane wrażenia. Świece Candlesphere i kubki termiczne Galaxy to idealne przykłady, jak nowoczesny marketing w okresie świątecznym może iść w parze z wysoką jakością i dbałością o środowisko. SIDE zaprasza do swojego świata, gdzie każdy detal ma znaczenie, a każdy produkt jest małym dziełem sztuki.


Więcej newsów z branży TUTAJ.