Logo

Gadżety reklamoweInspiracje

Bawełniana nowość – czy pokona konkurencję?

Czy torby bawełniane mogą jeszcze czymś zaskoczyć? To wszechobecny gadżet, który od czasu wprowadzenia płatnych reklamówek jednorazowych i zwiększenia się świadomości ekologicznej, wciąż zyskuje nowych zwolenników.

Przez swoją popularność torby bawełniane prowadzą między sobą sporą konkurencję. Praktyczna, wygodna, wytrzymała i certyfikowana – to niekwestionowana podstawa podczas wyboru torby bawełnianej. Mając to na uwadze warto przyjrzeć się bliżej nowości od firmy Macma – torbie bawełnianej z certyfikatem GOTS.

Idealna na zakupy

Długie uszy, szerokie dno i ściągacz, który zabezpieczy zawartość. Dzięki dużej pojemności bez trudu pomieści nawet większe zakupy, a także wygodnie je przetransportuje. To wszystko dzięki długim uszom, które nie będą się rolować i zamknięciu na ściągacz, które zapobiegnie zgubieniu tego co w środku.

Nieograniczone możliwości nadruku

Nie można zapomnieć, że idealna torba bawełniana to nie tylko praktyczny przedmiot codziennego użytku, ale także nośnik reklamy. Dlatego to bardzo ważne, żeby materiał nadawał się pod jakościowy nadruk. Oprócz tego, że torba posiada ciekawy wizualnie kształt to wykonana jest z jakościowej bawełny, na której można zastosować takie techniki nadruku jak DTF, który zapewnia niemal fotograficzną jakość obrazu.

Pozwala to na maksymalne wykorzystanie szansy, którą daje torba bawełniana użyta jako gadżet reklamowy.

Przyjazna środowisku

Certyfikat GOTS to wiodący certyfikat potwierdzający jakość i pochodzenie produktu. Daje on pewność, że gadżet został wyprodukowany z poszanowaniem praw zrównoważonego rozwoju. Dbanie o środowisko i wspieranie praw człowieka jest niezwykle ważne. Wybór torby bawełnianej z takim certyfikatem pokazuje świadomość ekologiczną. Reklama wtedy jest spójna – w końcu torby bawełniane wspierają redukcję tych plastikowych. To ulubiona przez Macmę forma zasady win-win. W tym przypadku wygrywa wizerunek firmy oraz środowisko 🙂

Wszystkie nowości od firmy Macma będzie można zobaczyć podczas tegorocznych targów Promo Show 14 i 15 lutego w EXPO XXI, w Warszawie, na stoisku D5.


Więcej newsów z branży TUTAJ.