Logo

Aktualności

Przekazanie władzy w Prosfera, Allers Grupa i Lanyard.PRO

Po blisko 20 latach przywództwa Kasia i Henryk Surdej, twórcy marek: Prosfera, Allers Grupa i Lanyard.PRO zdecydowali się na wielki krok. W dynamicznym świecie biznesu rzucają wyzwanie rutynie i ogłaszają wielkie zmiany. Cytując właścicielkę: „nasze najstarsze dziecko się usamodzielniło”.

22 listopada 2023 na uroczystej gali w Krakowskim Parku Technologicznym został ogłoszony podział firmy na kluczowe obszary. Wyodrębniono 3 filary i wskazano trzech liderów, który przejęli nad nimi pieczę. Dyrektorem sprzedaży została Basia Hałas-Katra, która swoją charyzmą obdzieliłaby pół firmy. Stery nad działem produkcji przejął Dominik Topól, wieloletni pracownik firmy, a zarazem jeden z niewielu mężczyzn w firmie. Dział administracyjny trafił pod pieczę jedynej słusznej osoby – Beaty Baczyńskiej, której asertywność sprawdzi się na tym stanowisku idealnie.

– Nowi liderzy wkraczają na scenę, gotowi przejąć stery,  podejmować kolejne wyzwania i realizować założone cele firmy. Przekazanie władzy po blisko dwóch dekadach to nie tylko wyraz dojrzałości biznesowej ze strony prezesa, ale również odważne spojrzenie w przyszłość. Zaufanie, którym obdarował swoich zastępców świadczy o tym, jak bardzo w nich wierzy. Są to doświadczeni pracownicy, mocno związani z firmą i z pewnością idealnie wpasują się w swoje nowe role – mówi Kasia Surdej.

To nie koniec zmian w firmie. – Nieustannie dążymy do doskonałości, a pomocą w jej osiągnięciu ma stać się certyfikacja ISO 9001:2015 oraz działanie według koncepcji lean managementu. Wprowadzenie systemu jakości, to nie tylko kolejny dokument na biurku. To zaangażowanie i zobowiązanie wobec klientów. Najwyższe standardy jakości, zaufanie i pewność, że każdy produkt spełnia oczekiwania, to wartości, które budowały firmę i dzięki którym jesteśmy jednym z liderów na rynku europejskim. Klientów traktujemy priorytetowo i to dla nich chcemy być jeszcze lepsi – dodaje Henryk Surdej.

– Warto podkreślić, że te wszystkie zmiany, które obecnie przechodzimy są możliwe, ponieważ nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji. Ludzie, dzięki którym firma wciąż się rozwija i którym można zaufać. Tworzymy zgrany zespół i zawsze to będziemy podkreślać. Żegnamy starą Prosferę i  Lanyard.PRO i witamy Was serdecznie w nowym rozdziale Lanyard.PRO 2.0. Śledźcie nas i trzymajcie kciuki by nowe stało się jeszcze lepsze – podsumowują właściciele firmy.


Więcej newsów z branży TUTAJ.