Logo

Artykuły Promocyjne

Stemple od COLOP Polska na targach PROMO SHOW

Odbicia wykonane stemplami od COLOP Polska są idealnym pomysłem na oznaczenie produktów w wyjątkowy i unikalny sposób. Stemple do papieru, wielkoformatowe stemple do kartonów, tłoczenia, ciastek czy ceramiki, oferują spersonalizowany wzór, który będzie efektownym wykończeniem nawet najbardziej niecodziennych prezentów.

W tym roku topowym produktem zaprezentowanym na stoisku COLOP Polska na targach PROMO SHOW będą stemple do tatuażu. W ofercie znajdują się wzory roślinne, zwierzęce, kwiaty, serduszka i wiele innych… Można wybrać spośród nich swoje ulubione motywy i dać ponieść się kreatywnej zabawie! Zmywalne tatuaże wykonane stemplami LaDot przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

COLOP Polska

Linia La Dot to:

  •  Kreatywność – wiele wzorów i dostępnych rozmiarów stempli do tatuażu pobudzi wyobraźnię zarówno dorosłych, jak i najmłodszych
  •  Bezpieczeństwo – wegańska formuła tuszy jest hipoalergiczna i bezpieczna dla stosowania na skórze
  •  Zabawa – możliwość pokolorowania projektu za pomocą linerów lub ozdobienia go wyjątkowymi kryształkami

Każdy, kto szuka oryginalnego sposobu na promocję firmy będzie mógł go znaleźć w postaci projektowanych zestawów stempli STAMP IN A BOX lub pieczątek graficznych EOS Flash R 22. Dzięki swojej formie i możliwości personalizacji, będą one idealnym eko gadżetem reklamowym, który zachwyci wielu!

COLOP Polska

Na stoisku COLOP Polska zaprezentowana zostanie także rodzina produktów E-mark – to elektroniczne urządzenia znakujące, które oferują wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Imponujące wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu. A to wszystko tworzone w sposób prosty, intuicyjny.

COLOP Polska

Dzięki E-mark można znakować bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Przy pomocy aplikacji można także personalizować grafiki, automatycznie zmieniać numerację oraz drukować grafiki o dużej powierzchni.

Produkty firmy COLOP Polska będzie można zobaczyć już niedługo, w dniach 14-15.02.2024 r. na targach PROMO SHOW w Warszawie. Hala 1, stoisko G2. 

Rejestracja: https://promoshow.pl/#rejestracja


Więcej newsów z branży TUTAJ.