Logo

Etykiety i opakowaniaArtykuły Promocyjne

Uvprinter.pl z premierą nowej drukarki UV na PROMO SHOW

Firma Uvprinter.pl zaprasza na stanowisko A5 w hali 3 podczas targów PROMO SHOW na prezentacje nowej drukarki UV drukującej naklejki na podkładowym papierze silikonowym wraz z złoceniem folią w jednym przebiegu.

Unikalność rozwiązania polega na wyposażeniu drukarki rolowej o szer. 42cm  lub 60 cm. w dodatkową głowicę drukującą klejem UV. W przeciwieństwie do klasycznej wersji drukarki DTF UV, gdzie drukujemy po błonie klejowej, takie rozwiązanie jest ekonomiczne i ekologiczne (nie wyrzucamy odpadów kleju).

Drukowanie na papierze silikonowym odbywa się w następującej w kolejności:

  1. Klej
  2. Biały tusz
  3. Kolorowy tusz CMYK + LC+LM
  4. Lakier do nabłyszczeń, lakier do złocenia.

Gotowa naklejka (uzyskana tylko z kompilacji wyżej wymienionych farb i kleju) zostaje dodatkowo przepuszczona przez laminator i pozłocona cyfrowo. Finalny produkt jest wodoodporny i odporny na alkohol.

Całość procesu druku sterowana jest z programu zarządzającego drukiem, gdzie mamy wpływ na rozdzielczość, prędkość i odległość pomiędzy naklejkami.

Wszystko całkowicie cyfrowo, bez wykrojników i matryc do złocenia. Dodatkowe urządzenie w postaci plotera do ciecia, tworzy zestaw produkcyjny dla każdej drukarni lub agencji reklamowej.

Nie musimy ciąć po obrysie obiektu – naklejki- mamy już ją gotową po wydrukowania w najbardziej wyszukanych kształtach (zadruk klejem nadaje nawet bardzo skomplikowany kształt naklejce). Całość produkcji odbywa się na jednym urządzeniu drukująco-laminującym i ew dodatkowym ploterze rozcinającym naklejki na użytki. Prędkość druku do 10 mb o szerokości 42 cm na h.

Drukarka  spełni wymagania kolorystyczne i jakościowe nawet najwybredniejszych klientów.

Drukarkę Gold Edition 40R w wersji 42 cm szerokości druku będzie można zobaczyć na żywo na stoisku firmy UVprinter.pl w dniach 14-15.02.2024 r. w Warszawie, na targach PROMO SHOW.  Hala 3, stanowisko A5.