Logo

Media & maszynyWielki Format

Firma Mimaki: 20-lecie innowacji na targach FESPA

Aby uczcić 20-lecie Mimaki Europe, bogate portfolio technologii firmy, w tym nowe rozwiązania, zostanie zaprezentowane zarówno na stoisku FESPA, jak i w imponującym Centrum Doświadczalnym Mimaki, zaledwie 10 minut od targów.

Mimaki Europe, przodujący producent technologii druku i cięcia do drukarek atramentowych, zaprezentuje najnowszą technologię druku UV, w tym zupełnie nowe produkty, na targach FESPA Global Print Expo 2024 (19–22 marca 2024). Jako oficjalny partner FESPA w zakresie doskonalenia UV Mimaki zaprezentuje niektóre ze swoich najbardziej zaawansowanych, energooszczędnych rozwiązań UV w centrum swojego stoiska (stoisko F10, hala 12) oraz we własnym Centrum Doświadczalnym, zaledwie 10 minut od terenów wystawowych.

Podczas codziennych wycieczek po Centrum Doświadczeń Mimaki odwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję do dalszego poznania bogatego portfolio Mimaki, obejmującego grafikę znaków, tekstylia i technologie druku 3D. Program oprowadzania obejmie także ekskluzywne demonstracje dwóch nowych, dopiero wprowadzonych na rynek produktów, które pomogą drukarniom oznakowań jeszcze bardziej rozszerzyć swoją ofertę. Rejestracja odbywa się online pod adresem: events.mimakieurope.com/showroom-visits

Wizja firmy Mimaki na przyszłość będzie czytelna podczas całego pokazu, a innowacyjny system przemysłowego drukowania na tekstyliach zostanie zaprezentowany w firmowym „kąciku zrównoważonego rozwoju”. Linia energooszczędnych urządzeń FESPA firmy Mimaki wykorzystujących technologię UV będzie składać się z niedawno wprowadzonych na rynek modeli UJV100-160Plus i UCJV330-160. UJV100-160Plus charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem energii, a także dodatkowymi funkcjami zwiększającymi rentowność klienta. Zintegrowana drukarka i gilotyna UCJV330-160 to nowy dodatek do portfolio produktów Mimaki z serii 330, oferujący szybkie i wysokiej jakości drukowanie do różnych zastosowań.

Mimaki

W związku z niedawnym wejściem Mimaki na rynek DTF, najnowszy produkt firmy, TxF300-75, zostanie po raz pierwszy zaprezentowany w całym regionie EMEA. Obie drukarki DTF spełniają zapotrzebowanie rynku na stabilną i wydajną platformę DTF, a ten nowy system, wprowadzony na rynek w sierpniu 2023 roku, pomaga zaspokoić różnorodne wymagania w zakresie drukowania, zapewniając wysoką jakość wydruków w połączeniu z wysoką wydajnością.

Podczas gdy Mimaki szuka sposobów wspierania zrównoważonej przyszłości, nie zapomni również swojego bogatego dorobku jako innowator. Świętując dwie dekady sukcesów na rynku, Mimaki upamiętni 20 lat pionierskich technologii, obszerną listę drukowanych kreatywnych aplikacji oraz wielu partnerów, klientów i współpracowników branżowych, którzy pomogli to wszystko urzeczywistnić.

– Ta szczególna rocznica dla Mimaki Europe stanowi idealną okazję do świętowania sukcesu, ale, co ważne, także spojrzenia w przyszłość i zastanowienia się, w jaki sposób my jako zespół i firma możemy przyczynić się do bardziej zrównoważonego świata przez następne 20 lat. Wykorzystując naszą zdolność do innowacji będziemy szukać zastosowania jej w technologiach i inicjatywach, które przyczynią się do osiągnięcia tego długoterminowego celu. Targi FESPA oferują odwiedzającym fascynującą szansę na pełne zanurzenie się we wszechstronnym portfolio produktów Mimaki, zarówno na wystawie, jak i w sąsiedztwie, w naszej europejskiej centrali. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy sposobność zaprezentowania naszego najnowszego portfolio produktów naszym licznym aktualnym i potencjalnym klientom oraz oczywiście zaproszenia wszystkich do wspólnego świętowania naszego 20-lecia. – mówi Danna Drion, dyrektor generalna ds. marketingu.

Zarejestrować się na targi FESPA 2024 można tutaj.  Po użyciu kodu promocyjnego EXHX24, uzyska się bezpłatny wstęp przed 19 lutego lub rabat 50 EUR od ceny regularnej po 19 lutego.

Aby zarejestrować się na wycieczkę do Mimaki Experience Center, należy kliknąć tutaj.

Więcej informacji na temat produktów i usług firmy Mimaki można znaleźć na www.mimakieurope.com.


Więcej newsów z branży TUTAJ.