Logo

Gadżety reklamowe

Whisky Embassy: Unikalny świat alkoholi kraftowych z Ima Distillery

Dziś, kiedy poszukiwanie autentycznych i wyjątkowych smaków jest priorytetem, świat destylarni rzemieślniczych nabiera nowego znaczenia. Ima Distillery, marka znana z produkcji wyjątkowych alkoholi, takich jak Polish Forest Gin, nalewki oraz najnowszy hit – whiskey Bies, staje się jednym z czołowych graczy na polskim rynku alkoholi kraftowych.

tam

Polish Forest Gin: Energetyczna esencja polskich lasów

Począwszy od flagowego produktu, Polish Forest Gin, Ima Distillery przenosi w magiczny świat polskich lasów. Producent do produkcji tego ginu wykorzystał składniki, które można znaleźć w trakcie spaceru po lesie. Wśród nich oczywiście jałowiec stanowiący bazę ginu, ale także pędy sosny, owoce aronii, derenia, czeremchy, czy chociażby nagietek i geranium. Ten gin charakteryzuje się wyjątkowym bukietem, gdzie głęboka zieleń lasu miesza się z nutami owoców leśnych i ziołami. To idealny wybór dla tych, którzy cenią subtelność natury w swoich napojach.

ima distillery

Polish Forest Gin jest doceniany przez najlepszych w swojej branży. Na stałe wpisał się w obraz najlepszych polskich koktajlbarów w Polsce czy nagradzanych gwiazdką Michelin restauracjach. Gin nagradzany w konkursach: dwa złote medale 2021 i 2023 w konkursie Warsaw Spirit Competition oraz srebrny medal w międzynarodowym konkursie London Spirit Competition 2024.

Wódki monoskładnikowe: Czystość smaku w jednym składniku

Ima Distillery jest znana również z produkcji wódek monoskładnikowych, które skupiają się na doskonałym smaku jednego surowca. To niezwykle wyrafinowane trunki, gdzie każda odmiana wódki podkreśla esencję swojego pierwotnego składnika. Od wódki z wielkopolskich ziemniaków, przez unikalną w skali świata wódkę jabłkową, pachnącą popcornem wódkę kukurydzianą, czy chlebem wódkę żytnią po wyjątkową wódkę pszeniczną – każda butelka jest prawdziwym dziełem sztuki destylacyjnej.
Wódki monoskładnikowe Ima Distillery zostały docenione przez znawców w branży; liczne złote medale w konkursie Warsaw Spirit Competition oraz srebrny medal dla Wódki Jabłkowej w międzynarodowym konkursie London Spirit Competition 2024.

ima distillery

 

Nalewka Wiśnia z Czekolady: Tradycja smaku w nowoczesnym wydaniu

Nalewka Wiśnia z Czekolady od Ima Distillery to połączenie tradycji z nowoczesnym podejściem do alkoholi. Stworzona z polskich wiśni, nalewka emanuje intensywnym, naturalnym smakiem z delikatnym dodatkiem mlecznej czekolady. Idealnie nadaje się do degustacji zarówno samodzielnie, jak i jako dodatek do koktajli.

Whiskey Bies: innowacyjny Polski finisz

Najnowszy produkt Ima Distillery, whiskey Bies, mający premierę w grudniu 2023 to esencja pasji destylarni. Co wyróżnia whiskey Bies spośród innych to jej proces starzenia – finiszowanie w beczkach po polskim winie. Ta praktyka nadaje trunkowi niezwykłe cechy, łącząc bogactwo smaku whiskey z subtelnym wpływem polskiego krajobrazu winiarskiego. Whiskey nagrodzona tytułem najlepszej whisky festiwalu pierwszej edycji Poznań Whisky Festival.

ima distillery

Ima Distillery to nie tylko producent alkoholi. To przygoda pośród smaków, podróż przez polskie krajobrazy i owoc wspólnej pasji do doskonałego trunku. Wyjątkowe, stworzone z miłością i dbałością o detal – produkty Ima Distillery są doskonałym wyborem dla każdego, niezależnie od gustu.

Pełna oferta dostępna jest na stronie dystrybutora – Whisky Embassy.

O produktach z oferty Whisky Embassy będzie można porozmawiać na żywo w dniach 18-19 września na Festiwalu Marketingu.


Więcej newsów z branży TUTAJ.