Logo

Gadżety reklamoweTylko w OOH magazine

Umiemy w kubki – Red Bird

Trudno uwierzyć, że to już 15 lat. Tyle czasu minęło od wprowadzenia na rynek marki Contigo. Bez wątpienia produkty tej marki stały się wyznacznikiem pewnego rynkowego standardu jeśli chodzi o pojemność, kolorystykę, długość utrzymywania ciepła oraz mechanizm zamykania.

Na rynku pojawiło się wielu naśladowców włączając takich, którzy kopiują produkt niemalże 1:1, póki co jednak klienci decydują jednogłośnie: najlepszy z możliwych kubków termicznych to Contigo.

West Loop Mini – polski akcent Contigo

Marka Contigo wprowadzała przez ostatnie lata wiele nowych modeli, które wypełniały poszczególne kanały sprzedaży, a przede wszystkim potrzeby konsumentów. W ostatnich latach nowości polegały jedynie na kosmetyce i nowych kolorach. Aż do 2024. Wtedy to, pojawił się nowy model West Loop Mini czyli mniejsza wersja najpopularniejszego modelu West Loop. Ma pojemność 340 ml i tę samą zakrętkę co starszy brat. Ma też ten niepowtarzalny charakterystyczny  i wyróżniający się kształt.

– Mogę się czuć ojcem chrzestnym tego produktu ponieważ jakieś trzy lata temu zaproponowałem jego stworzenie. Jak widać nawet amerykańska korporacja może posłuchać kogoś z Polski – mówi Arkadiusz Majewski z Red Bird.

Wszystkie modele Contigo znakomicie współpracują przy znakowaniu.

Można je grawerować, drukować tampodrukiem, nakładać kalkomapnię lub co plecamy najbardziej poleca Red Bird drukować w technologii UV nawet 360.

Dr.Bacty – nowy koncept kubków termicznych

– Będąc obecnym na rynku reklamowym od 2001, a w segmencie kubków termicznych od 2009 roku można jeszcze wymyśleć coś co jest powiewem nowości i wypełnia kolejną małą niszę. To segment kubków do kawy TAKEAWY. Przy obecnym zwrocie klientów w kierunku ekologii nasza koncepcja produktów ekologicznych wygląda inaczej. Nie oferujemy kubków z bambusa, trawy, odpadków plastikowych i temu podobnych. Oferujemy produkty, które są trwałe, funkcjonalne a ich ekologiczność polega na tym, że można ich używać do wielu celów rzez długi – dodaje Arkadiusz Majewski.

Piękny Apollo

To kubek wielu cechach: Jest stalowy, izolowany próżniowo i doskonale leży w ręku.

Ale co najważniejsze posiada wewnątrz ceramiczną powłokę aby kawa smakowała kawą.

Stworzony po to aby pomóc pozbyć się z otoczenia tych wszystkich jednorazowych plastikowych i papierowych kubków. Da się kupować kawę z własnym kubkiem.

Funkcjonalny NOTUS

Kubek ten został stworzony w taki sposób aby używać go cały rok. Mamy do dyspozycji dwie nakrętki: jedną do napojów gorących, która szczelnie zamyka kubek, a drugą jest O-ring, który pozwala przechowywać wewnątrz kubka puszkę z zimnym napojem.

Oba modele świetnie się nadają do grawerowania, drukowania lub do kalkomanii niskotemperaturowej.

 

www.redbird.pl


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.