Logo

Artykuły Promocyjne

Dwudniowe warsztaty laserowe Akademii Lasera w Colop Polska w czerwcu

Jeszcze przed okresem urlopowo – wakacyjnym Colop Polska organizuje warsztaty laserowe – Akademia Lasera. Jedna z edycji odbędzie się na północy Polski, w Gdańsku. Dodatkowo podczas warsztatów zorganizowany będzie konkurs ze zdobytej wiedzy podczas szkolenia z cenną nagrodą.

To już ponad 100. edycja warsztatów, które prowadzone są od 2007 roku i ponad 1700 zadowolonych kursantów. Szkolenia warsztatowe odbywają się w siedzibie firmy Colop Polska w Bytomiu lub „wyjazdowo” w różnych regionach Polski.

Uczestnicy poprzednich edycji szkolenia mieli okazję do pogłębienia i ugruntowania wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości i potencjału wykorzystania oraz materiałów przeznaczonych do obróbki laserowej. Dla części z uczestników była to zupełnie nowa wiedza i doświadczenie. Uczestnicy byli pod wrażeniem najnowszych ciekawostek i „zagwozdek” oraz nowinek technicznych, które usprawniają pracę przy laserze.

Specjaliści z Działu Technologii Laserowych firmy Colop Polska zadbali, aby przekazać zainteresowanym zarówno wiedzę teoretyczną oraz wskazać jak doskonalić umiejętności praktyczne.

Najbliższe edycje szkoleń  są zaplanowane w poniższych terminach:

  • 13 – 14 czerwca 2024 w Gdańsku – hotel Bonum
  • 27 – 28 czerwca 2024 w Bytomiu – w siedzibie firmy w Bytomiu

Organizatorzy dla każdego gościa Akademii przygotowali torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, zawierającą m.in. zestawy próbek materiałów, formularz promocyjny uprawniający do zakupu materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany certyfikat. Podczas szkolenia jego uczestnicy mają zagwarantowany poczęstunek kawowy i lunchowy.

Dla pierwszej osoby, która zgłosi się z polecenia OOH Magazine Colop przygotował jedną bezpłatną wejściówkę na każdy z powyższych terminów. TUTAJ znaleźć można formularz rejestracyjny.


Więcej newsów z branży TUTAJ.