Logo

Gadżety reklamowe

3 superładowarki z oferty VOYAGER

Ładowarki to niezbędne akcesoria codziennego użytku. Korzysta z nich każdy, niezależnie od wieku, branży i stanowiska. Dzięki temu stanowią one idealny upominek firmowy, który docenią zarówno pracownicy, jak i klienci – zwłaszcza gdy podarowana ładowarka zapewni zadowalającą moc ładowania. Oto kilka propozycji od marki VOYAGER.

tam

voyager

Cztery wyjścia i DUŻO MOCY!

Ładowarka V0195 o łącznej mocy do 45W posiada aż 4 wyjścia USB, co umożliwia ładowanie kilku urządzeń naraz. Wśród nich znajduje się wyjście szybkiego ładowania o mocy do 15W. Uniwersalny standard USB gwarantuje kompatybilność z szeroką gamą urządzeń mobilnych.

USB-C i jeszcze WIĘCEJ MOCY!

Coraz więcej urządzeń korzysta z wygodnych kabli USB-C. Idealnie nada się do nich nowoczesna ładowarka V1414 z szybkim ładowaniem aż do 20W!

voyager

USB-C & USB i NAJWIĘCEJ MOCY

Zaawansowana kostka V1382 posiada złącza USB-C i USB do szybkiego ładowania oraz łączną moc do 65W. Jej złącza USB-C oferują aż do 45W mocy, a złącze USB posiada moc do 18W, która również skróci czas oczekiwania na naładowanie urządzenia. To upominek w sam raz nawet dla najbardziej wymagających!

voyager

Zobacz, co potrafi FULL KOLOR UV

Doskonałe krycie podłoża, intensywne kolory, trwały nadruk i piękne przejścia tonalne. To najbardziej charakterystyczne cechy znakowania UV Full kolor, które można podziwiać na filmie prezentacyjnym. Ta technika pasuje idealnie do znakowania gładkich powierzchni na ładowarkach ściennych.

voyager

W ofercie VOYAGER znajduje się więcej ładowarek ściennych, które zapewnią szybkie ładowanie urządzeń i doskonałą widoczność oznakowanego logo.


Więcej newsów z branży TUTAJ.