Logo

Gadżety reklamoweTylko w OOH magazine

Rozpachnione prezenty biznesowe od marki Jaskółka

Świece marki Jaskółka to unikalne doświadczenia sensoryczne zamknięte w prezentach firmowych. To troska o wellbeing pracowników oraz kontrahentów firmowych.

Działanie dobrego prezentu firmowego wykracza poza moment jego wręczenia. Dobry podarunek firmowy to taki, który pozostaje w pamięci. Z badań naukowych wynika, iż pamięć węchowa jest znacznie trwalsza niż wzrokowa.

Jaskółka dobiera upominki firmowe do okazji, branży firmowej oraz osób, które mają zostać obdarowane oraz personalizuje etykiety i opakowania. Kreuje pozytywne skojarzenia z firmą, wykorzystując autorskie receptury zapachowe w świecach. Produkuje w sposób zrównoważony, pakuje ekologicznie i zarazem elegancko.

To, co wyróżnia Jaskółkę na rynku świec, to holistyczne piękno i duch tradycyjnego rzemiosła. Świece od Jaskółki cieszą nosy (autorskie receptury) i oczy (baśniowy wygląd). Rozlewane są ręcznie nad Bałtykiem.

Oto kilka propozycji na unikalne prezenty biznesowe:

tam

1. Świeca sojowa personalizowana

Jaskółka

Jaskółka wykorzystuje autorską metodę personalizacji świec dla klientów biznesowych, która sprawia, że upominek jest niepodrabialny i pogłębia więź pracownika z firmą. Świece personalizowane kreowane są w oparciu o ekologiczne, eleganckie techniki druku oraz ilustracje nut zapachowych i nie tylko.

2. Świeca sojowa Imbirowe Pierniczki

Jaskółka

Za oknem, srebrną nocą, walczy śnieżna burza. W domu: film świąteczny, wełniany koc, herbata, trzaskające w kominku drewno. Chwila ze świeżo upieczonym pierniczkiem babcinym w dłoni.

3. Świeca sojowa Stara Dobra Książka

Jaskółka

Za oknem, srebrną nocą, walczy śnieżna burza. W domu: film świąteczny, wełniany koc, herbata, trzaskające w kominku drewno. Receptura inspirowana londyńskim antykwariatem.

4. Sól kąpielowa

Jaskółka

Sól Lawendowa, Sól Różana, Sól Rozmaryn i Eukaliptus to naturalne składniki otulone solą z Morza Martwego.

Dzięki połączeniu z drogocennym olejem ze słodkich migdałów sole świetnie sprawdzą się też jako peeling do ciała. Susz kwiatowy, olejek eteryczny zaproszą w podróż do angielskiego ogrodu różanego, na tonące w prowansalskim słońcu pola lawendy lub kąpiel w leśnej chacie ukrytej pod białych puchem.

Przepięknie i ekologicznie zapakowane sprawią ogrom radości jako prezent pod choinkę.

5. Świeca sojowa Dawno, Dawno Temu…

Jaskółka

Świeca Dawno, Dawno Temu… to spacer po baśniowym ogrodzie rozpachnionym śnieżnobiałą tuberozą, perłową różą i niebiańskim jaśminem.

W kwiatowym akordzie tejże receptury króluje tuberoza. To kwiat o słodko-zielonej aurze, który najpiękniej pachnie po zmierzchu. Receptura ta zainspirowała do stworzenia perfum do ciała, które niedługo trafią do jaskółkowego sklepu.

www.jaskolka.eco


Więcej newsów z branży TUTAJ.