Logo

Media & maszynyWielki Format

Nowy ploter rolowy LED UV Mutoh XpertJet 1682UR już wkrótce dostępny w Polsce

Na tegorocznych targach drupa w pokazie przedpremierowym na stoisku firmy Mutoh zaprezentowano nowy rewolucyjny ploter rolowy LED UV Mutoh XpertJet 1682UR.

Mutoh XpertJet 1682UR to drukarka LED-UV o szerokości 162 cm, zbudowana na nagradzanej platformie druku najnowszej generacji XpertJet firmy Mutoh. Drukarka jest zasilana nowymi atramentami Mutoh serii US61 C, M, Y, K, W oraz V. Atramenty te są wolne od substancji SVHC1. Ploter ten wyposażona jest w dwie 8-kanałowe głowice po 1440 dysz każda oraz dwie szerokie lampy UV LED o średnicy 4” (101.6 mm) umieszczone po obu stronach karetki. Wydruki z tego plotera są natychmiast gotowe do aplikacji lub dalszej obróbki. Maksymalna rozdzielczość plotera wynosi do 1440 dpi.

W przeciwieństwie do innych drukarek UV LED dostępnych na rynku, drukarka ta może produkować grafikę wielowarstwową (do 5 warstw) bez cofania nośnika, co gwarantuje doskonałe rezultaty druku. Mutoh XPJ-1682UR to urządzenie o wysokiej wydajności, osiągające prędkości produkcyjne do 13.4 m²/h oraz maksymalne prędkości druku do 26.5 m²/h. Drukarka jest dostarczana z oprogramowaniem RIP Mutoh VerteLith.

Zalety plotera Mutoh XpertJet 1682UR:

  • głowica UV LED piezo z technologią drop-on-demand o szerokości 64” (162 cm),
  • 6 kanałów kolorów: C, M, Y, K, Wh (biały), Va (lakier),
  • dwie głowice drukujące z 8-kanałowymi monoblokami po 1440 dysz każda,
  • dwie szeroki lampy UV o średnicy 4” (101.6 mm),
  • prędkość do 26,5 m²/h.

Do czego nowy ploter Mutoh może być wykorzystywany?

Za pomocą plotera rolowego LED UV Mutoh XPJ 1682UR można produkować: druki promocyjne do użytku w sklepach oraz dekoracje, grafiki POP (punktów sprzedaży) i detaliczne, druki na podłogi i do okien, spersonalizowane dekoracje ścienne, grafiki wystawiennicze, grafiki artystyczne, reprodukcje dzieł sztuki, itd.

Premiery drukarki można spodziewać się wkrótce za sprawą wyłącznego dystrybutora ploterów Mutoh w Polsce – firmy Atrium Centrum Ploterowe.

Z ofertą firmy Atrium będzie można zapoznać się 18 i 19 września podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku Festiwal Marketingu odwiedzając stoisko F20, Hala nr 1.

Trwa bezpłatna rejestracja TUTAJ.


Więcej newsów z branży TUTAJ.