Marketing MIX MultiSync® EX201W z podświetleniem LED

MultiSync® EX201W z podświetleniem LED

12
0

NEC Display Solutions rozszerza swoją ofertę monitorów z serii Office Cool o model MultiSync® EX201W, wyróżniający się wyjątkowo płytką obudową, kompaktowymi rozmiarami i niewielką wagą, przez co idealnie wkomponuje się w nowoczesne środowisko biurowe.

Obecnie w korporacjach stawia się na elastyczność i rozwiązania pro-ekologiczne które to wymogi doskonale spełniają monitory z linii Office Cool, w tym  nowy EX201W. Ergonomia, uniwersalność oraz wyjątkowy design sprawiają, że monitor idealnie nadaje się do recepcji oraz niewielkich sal konferencyjnych.

Wysokość ekranu EX201W może być regulowana w zakresie 110 mm. Dodatkowo monitor może pracować w orientacji poziomej i pionowej oraz pozwala na obrót i regulację Tilt i Swivel. Monitor posiada zintegrowany uchwyt oraz dotykowe klawisze nawigacyjne. Opcjonalnie. będzie można dokupić torbę do przenoszenia i podstawkę photo frame, co jeszcze bardziej rozszerza możliwość wykorzystania monitorów Office Cool w nowoczesnej przestrzeni biurowej.

20-calowy panoramiczny panel TN TFT z podświetleniem LED daje wysoką jakość obrazu, zapewniając jednocześnie minimalne zużycie energii. Przy jego produkcji nie stosowano rtęci. Zgodnie z filozofią NEC ‘Green Vision’, seria MultiSync® EX to  mniejsza ilość materiałów użytych podczas produkcji, mniejsza ilość szkodliwych substancji oraz zminimalizowanie kosztów transportu.

MultiSync® EX201W posiada zintegrowane funkcje, takie jak: czujnik obecności użytkownika przed ekranem automatycznie redukujący zużycie energii, gdy użytkownik oddali się od monitora. Czujnik natężenia oświetlenia otoczenia automatycznie dostosowuje jasność monitora do warunków panujących w pomieszczeniu. Kolejny sensor dostosowuje jasność obrazu, w zależności od kontentu, który jest wyświetlany na ekranie.

EX201W dysponuje natywną rozdzielczością 1600×900 pikseli, kontrastem dynamicznym 25000:1 (standardowo 1000:1) oraz jasnością 250cd/m2.Swodoba wyboru złączy jest zapewniona dzięki portom DisplayPort oraz DVI-I.

“Kompaktowy MultiSync® EX201W został stworzony, aby spełnić różnorodne wymagania użytkowników, czy to pełniąc rolę podstawowego monitora czy też inną.” – powiedziała Birgit Sommerer, Product Line Manager for Commercial Displays w NEC Display Solutions Europe. „Przewidujemy, że nasi klienci będą zabierać EX201W na spotkania, używać ich z opcjonalną podstawką photo frame, przez co uzyskają rozwiązanie Digital Signage na niewielką skalę. Wyjątkowe możliwości, jakie daje ten produkt są nieporównywalne do innych.”