Nowości Polska premiera plotera Roland SOLJET Pro 4 XR-640

Polska premiera plotera Roland SOLJET Pro 4 XR-640

0

Podczas październikowego Festiwalu Druku odbędzie się polska premiera najnowszego plotera firmy Roland SOLJET Pro 4 XR-640. Urządzenie zostanie zaprezntowane na stoisku KML Solutions.

Jest to najszybszy, największy i obecnie najbardziej nowoczesny ze wszystkich ploterów drukująco-tnących marki Roland. Specjalnie na pierwszy pokaz PRO-4 przyjadą przedstawiciele firmy Roland, którzy poprowadzą pokaz maszyny i odpowiedzą na pytania zwiedzających. KML Solutions zachęca do do kontaktu firmy zainteresowane wykonaniem próbek.

Na stoisku zostanie zaprezentowany również ostatni hit ze stajni Roland, czyli ploter drukujący VersaArt RE-640, który jest następcą jednego z najbardziej popularnych modeli w historii Rolanda czyli modelu RS 640.  

Będzie można również zobaczyć m.in. biurkową drukarkę UV – model Roland VersaUV LEF 12. Ta drukarka, mimo swoich niewielkich rozmiarów, drukuje w technologii UV zarówno na podłożach płaskich jak i obiektach do wyskości 10cm. Poza tym KML Solutions zaprezentuje znany już dobrze na rynku polskim ploter Roland VersaCAMM SPi-540 – idealne rozwiązanie dla wszystkich, ktorzy myślą o rozpoczączęciu własnej działalności. Nie zabraknie oczywiście Laminatora Vennlo 60 pro, oferty atramentów.

www.kmlsolutions.pl