Aktualności AdForce i VIVA PLUS II przystąpiły do PIAP

AdForce i VIVA PLUS II przystąpiły do PIAP

0

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe z firmy z branży. Nowymi Członkami PIAP została firma AdForce oraz VIVA PLUS II.

– Przystąpiliśmy do PIAP przede wszystkim dlatego, że czujemy się współodpowiedzialni za kształt rynku upominków reklamowych. PIAP zaoferował w ostatnim czasie szereg ciekawych akcji promujących gadżety i odzież jako formę reklamy. Do realizacji tych działań potrzebny jest nie tylko wspólny głos i zaangażowanie w działania wspomagające naszą branżę ale także fundusze, dlatego z przyjemnością wspieramy PIAP przekazując swoją cegiełkę do finansowania kampanii, które pomogą całej naszej branży – mówi Miłosz Konieczny, właściciel firmy AdForce.

AdForce specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm i instytucji w zakresie produkcji materiałów promocyjnych. Firma powstała w oparciu o wiedzę i doświadczenie w branży upominków reklamowych i druku, które w połączeniu z pasją do codziennej pracy nad projektami reklamowymi przełożyły się na dynamiczny rozwój i stale rosnące grono Klientów. Dostępne w firmie AdForce marki gadżetów i odzieży nie wyczerpują listy propozycji na udany gift. Są one praktycznie nieograniczone bowiem oprócz kilkudziesięciu tysięcy produktów ze stałej oferty firma zapewnia także możliwość produkcji na indywidualne zamówienie. Dopełnieniem oferty jest organizacja oryginalnych wydarzeń i aktywności, które są doskonałym pomysłem na uzupełnienie firmowych eventów lub mogą stanowić wydarzenia same w sobie.

Firma VIVA PLUS II to największy polski producent i importer długopisów reklamowych, właściciel marki VIVAPENS (kolekcja plastikowa) i PRESTIGE (kolekcja metalowa). Firma działa nieprzerwanie od 1996 roku, od 2013 roku, w nowej  siedzibie. Stałe inwestycje w rozwój, park maszynowy i nowoczesne wzornictwo  spowodowały, że firma jest dobrze znana również poza granicami. Na dzień dzisiejszy Vivaplus sprzedaje do prawie 50 krajów świata. 95 % kolekcji to własne projekty objęte patentami europejskimi.