Wydarzenia Eksperci sprzedaży dla agencji reklamowych

Eksperci sprzedaży dla agencji reklamowych

111
0

Wrześniowe PROMO SHOW – cykl spotkań w trzech polskich miastach, przygotowany specjalnie dla firm z rynku reklamy, to nie tylko doskonała okazja, by zapoznać się z aktualną ofertą producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych, ale także możliwość uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach sprzedażowych.

Podczas spotkań w Gdańsku, Poznaniu oraz Katowicach trenerzy Roman Kawszyn i Adam Szaran z firmy Al Fianco przeprowadzą szkolenia z technik obrony ceny oraz budowania relacji podczas spotkania sprzedażowego. Przedstawiciele agencji reklamowych będą mieli tym samym okazję podniesienia swoich kompetencji sprzedażowych i umiejętności efektywnej prezentacji oferty.

Specjaliści prowadzący spotkania to prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie. Trenerzy to handlowcy-praktycy, którzy na co dzień żyją ze sprzedaży. Służą eksperckim komentarzem dla takich mediów jak CNBC Biznes, DD TVN i TVN Biznes i Świat. Zobacz jak wyglądają szkolenia TUTAJ oraz TUTAJ.

Szczegółowy program szkoleń: TUTAJ

PROMO SHOW to unikalna możliwość spotkania z klientami podczas road show, przygotowanego specjalnie dla firm z rynku reklamy. Spotkania rozpoczną się 15 września w Gdańsku, kolejnego dnia będą miały miejsce w Poznaniu, a 17 września zakończą się w Katowicach.

Zapisy ruszają wkrótce.

A już 21 maja pod patronatem OOH magazine odbędzie się Akademia Handlowca, organizowana właśnie przez firmę Al Fianco. Więcej informacji TUTAJ. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca.

www.promoshow.pl

KL